Južnodalmatinska regata 2013 - Foto i video

Published on

Regatu je pratio Robert Matić sa Topovima 5D i 7D. Luka bonačić upravljao je Coconat Moonom, jedrilicom sa koje su snimljene fotografije i video snimke.

p.s. Snimku možete pogledati na Youtubu u HD rezoluciji.

 

 Prva etapa - Od Orebića do Pomene 

 

Druga etapa - Od Pomene do Prožure

 

Treća etapa - Od Prožure do Dubrovnika

 

 

KONAČNI REZULTATI 33. JUŽNODALMATINSKE REGATE

 

UKUPNI PLASMAN PO OPENU

 

PLASMAN

BROD

KORMILAR

KLUB

JEDRENJE

UKUPNO

1

2

3

1

MEGAENERGIJA

UROS ZVAN

SKIPPER

1

1

1

3

2

ANADORA

MATE ARAPOV

JK LABUD

2

2

2

6

3

DUBROVNIK

TONCI KORDIC

JK ORSAN

7

3

3

13

4

MAREUS

K. DAKULOVIC

SPINUT

3

9

5

17

5

CRNA ZVIJER

ZELJKO SIMICIC

JK SLIT

6

7

4

17

6

JUZNI VJETAR

JADRAN GAMULIN

JK ORSAN

4

4

10

18

7

JANSKA X

TONI SMERDELJ

LABUD

5

5

9

19

8

LERO

IVO KVESTIC

ORSAN

10

6

7

23

9

VIGA

VEDRAN UJEVIC

JK SPLIT

9

15

6

30

10

ORION II

KALITERNA V.

JK SPLIT

11

12

8

31

11

ELANKA II

MARIO HRVOJ

JK ZENTA

8

17

12

37

12

TRINAJSTICA

MIRKO YULE

JK LABUD

15

11

13

39

13

SEASCAPE 27

SIME STIPANICEV

JK TIJAT

12

10

18

40

14

LAPAD

VEDRAN KSOVIC

JK ORSAN

16

16

11

43

15

MUNJEK

DUSKO TOMIC

JK USKOK

17

18

14

49

16

MALO SUNCE

ZDRAVKO SABIC

P. JEDRA

19

14

17

50

17

MALDUK

HRVOJE KULUSIC

JK ORSAN

13

23

16

52

18

ELAN 31

RADIC BOZIDAR

JK LABUD

18

13

22

53

19

KRALJICA JELENA

NEVEN KATIC

HRM

14

29

15

58

20

ARDURA

PRISA ZAKARIJA

JK ORSAN

23

20

19

62

21

ANALEA

IGOR SIKIC

ORSAN

21

21

20

62

22

STRILAC

DAMIR KRALJEVIC

JK LABUD

24

19

21

64

23

CAOS

RAFFAELE RESTA

BARCOLA

20

22

44

86

24

FELICITA

GORAN ZUGOVIC

JK ORSAN

36

8

44

88

25

ACAPULCO

PETRICEVIC F.

LAHOR

27

24

44

95

26

ORION

IGOR PETROVIC

JK YENTA

22

30

44

96

27

FIRST LOVE

DARKO BRAVIC

JK SPLIT

25

27

44

96

28

VESNA

IVANOVIC SLAVEN

J.DABOVI

28

25

44

97

29

MAJA IV

BIOCINA D.

JK ORSAN

30

26

44

100

30

FRANE

DRAGAN BAGARIC

5.MILJA

26

31

44

101

31

MODRA

MIRAN HVALA

SLO

29

32

44

105

32

JELENA

IVAN DRAZIC

JK ZENTA

34

28

44

106

33

MASUNIA

PETRICEVIC B.

LAHOR

31

33

44

108

34

ADIO PAMETI

ZELIMIR VEGO

ZC LABUD

32

34

44

110

35

CHRISTOPHER JON

FRANC KAVCIC

JK SPLIT

35

37

44

116

36

ELEONORA

NIKOLA TABAIN

P.JEDRS

39

35

44

118

37

UFO 27

STIPANICEV D.

SPINUT

40

36

44

120

38

KORKYRA

DURO LONZA

37

39

44

120

39

CESARICA

DENIS ORLIC

ORSAN

33

44

44

121

40

GALI

EWALD ERNST

GFK

38

41

44

123

41

ELAN EKSPRES

GALINOVIC H.

JK ORSAN

43

38

44

125

42

MRKENTA

FRANO SILIC

41

40

44

125

43

MOTORSAILOR

MARIN RAGUZ

JK ORSAN

42

44

44

130

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLASMAN PO GRUPAMA OPEN

 

PLAS

BROD

KORMILAR

JEDRENJE

UK.

1

2

3

1. GRUPA

1

MEGAENERGIJA

UROS ZVAN

1

1

1

3

2

ANADORA

MATE ARAPOV

2

2

2

6

3

KRALJICA JELENA

NEVEN KATIC

3

3

3

9

4

FRANE

DRAGAN BAGARIC

4

4

5

13

2.GRUPA

1

DUBROVNIK

TONCI KORDIC

3

1

1

5

2

MAREUS

K. DAKULOVIC

1

3

2

6

3

JANSKA X

TONI SMERDELJ

2

2

3

7

4

ACAPULCO

PETRICEVIC F.

4

4

9

17

5

ADIO PAMETI

ZELIMIR VEGO

5

5

9

19

6

CHRISTOPHER JON

FRANC KAVCIC

6

6

9

21

7

MRKENTA

FRANO SILIC

8

7

9

24

8

GALI

EWALD ERNST

7

8

9

24

3.GRUPA

1

JUZNI VJETAR

JADRAN GAMULIN

1

1

3

5

2

CRNA ZVIJER

ZELJKO SIMICIC

2

2

1

5

3

VIGA

VEDRAN UJEVIC

4

4

2

10

4

ELANKA II

MARIO HRVOJ

3

5

4

12

5

MUNJEK

DUSKO TOMIC

6

6

5

17

6

MALDUK

HRVOJE KULUSIC

5

8

6

19

7

FELICITA

GORAN ZUGOVIC

10

3

11

24

8

CAOS

RAFFAELE RESTA

7

7

11

25

9

MAJA IV

BIOCINA D.

8

9

11

28

10

MASUNIA

PETRICEVIC B.

9

10

11

30

4.GRUPA

1

ORION II

KALITERNA V.

1

2

1

4

2

TRINAJSTICA

MIRKO ZULE

2

1

2

5

3

ELAN 31

RADIC BOZIDAR

3

3

5

11

4

ARDURA

PRISA ZAKARIJA

6

4

3

13

5

ANALEA

IGOR SIKIC

4

5

4

13

6

ORION

IGOR PETROVIC

5

7

12

24

7

VESNA

IVANOVIC SLAVEN

7

6

12

25

8

MODRA

MIRAN HVALA

8

8

12

28

9

ELEONORA

NIKOLA TABAIN

11

9

12

32

10

KORKYRA

DURO LONZA

10

10

12

32

11

CESARICA

DENIS ORLIC

9

12

12

33

5.GRUPA

1

LERO

IVO KVESTIC

1

1

1

3

2

MALO SUNCE

ZDRAVKO SABIC

2

2

2

6

3

STRILAC

DAMIR KRALJEVIC

3

3

3

9

4

JELENA

IVAN DRAZIC

4

4

5

13

6.GRUPA

1

SEASCAPE 27

SIME STIPANICEV

1

1

2

4

2

LAPAD

VEDRAN KSOVIC

2

2

1

5

3

FIRST LOVE

DARKO BRAVIC

3

3

7

13

4

UFO 27

STIPANICEV D.

4

4

7

15

5

ELAN EKSPRES

GALINOVIC H.

6

5

7

18

6

MOTORSAILOR

MARIN RAGUZ

5

7

7

19

 

 

 

 

 

ORC RAZVRSTANJE

 

PLAS

BROD

KORMILAR

JEDRENJE

UK.

1

2

3

1

MAREUS

K. ĐAKULOVIĆ

1

3

2

6

2

LAPAD

VEDRAN KOSOVIĆ

2

4

1

7

3

STRILAC

DAMIR KRALJEVIĆ

5

1

3

9

4

ELANKA II

MARIO HRVOJ

4

6

4

14

5

SEASCAPE 27

ŠIME STIPANIĆEV

6

5

5

16

6

JANSKA X

TONI SMERDELJ

3

7

7

17