Kalendar regata 2015.

Published on

goli-surfer

 

Datum Ime Organizator Mjesto Klase Kat. Napomena
11.1.
15.1.
Regata Sv. Stošija YC Biograd, Biograd Biograd OPEN ORC 4
18.1.
20.1.
Rogoznički cup 2014 JK Val, Šibenik Rogoznica IOM 3
8.2.
8.2.
O´kruška JK Trogir, Trogir Trogir OPEN 4
14.2.
14.2.
Regata Sv. Valentina YC Biograd, Biograd Biograd OPEN ORC 4
15.2.
16.2.
Kup Kairos JK Trogir, Trogir Trogir OPT LAS L4.7 LRD 3
15.2.
16.2.
132 IOM Trofej Zente JK Zenta, Split Split IOM 3
21.2.
23.2.
Velika nagrada Mornara JK Mornar, Split Split LAS LRD L4.7 RS:X STAR 2
28.2.
2.3.
Karnevalska regata YC Biograd, Biograd Biograd OPEN ORC 4
1.3.
2.3.
Memorijal Zlatana Pečenkovića 2014 JK Vega, Pula Pula OPT L4.7 LRD LAS 3
8.3.
9.3.
Otvoreno prvenstvo Splita JK Split, Split Kaštelanski z. OPT LRD L4.7 3
8.3.
9.3.
Dan Uljanika JK Uljanik Plovidba, Pula Bunarina LRD L4.7 2
15.3.
16.3.
7. Memorijal Aldo Prodan JK Maestral, Rovinj Rovinj OPT L4.7 LRD 3
15.3.
16.3.
Zagrebačka proljetna regata JK Sv. Nikola, Zagreb Zagreb jezero Jarun OPT 4
15.3.
16.3.
Primošten kup JK Primošten, Primošten Primošten MONOTIP 4
15.3.
16.3.
Šibenik Fun Cup 2014 JK Šibenik, Šibenik Šibenik OPEN ORC 4
21.3.
23.3.
Crikvenička regata 2014 (OPT 1.6) JD Val, Crikvenica Crikvenica OPT 2
22.3.
23.3.
20. Međunarodna riječka regata RU jedrilica JK Jedro, Rijeka Rijeka IOM 3
28.3.
30.3.
5. Solaris cup (OPT 1.6) JK Val, Šibenik Šibenik OPT 2
28.3.
31.3.
Pustolovni rally / Županijska YC Biograd, Biograd Biograd MONOTIP 4
29.3.
5.4.
Three Coutries regatta JK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na Sutli Biograd-Trieste-Portorož MONOTIP 3
29.3.
5.4.
Velikonočna regata 2014 JK Žal, Betina srednji i južni Jadran OPEN 3
29.3.
5.4.
201 Miles JK Mande, Zagreb Biograd OPEN 4
2.4.
12.4.
Jadrolana JK Horizont, Poreč Vrsar-Dubrovnik-Vrsar MONOTIP 4
3.4.
6.4.
NCP Proljetni Apostoli 2014 SD NCP, Primošten Šibenik-Žut-Sutomiščica-Murter-Šibenik OPEN ORC 4
4.4.
6.4.
Regata RU jedrilica JK Orsan, Dubrovnik Dubrovnik IOM 3
5.4.
5.4.
Memorijal Stanka Ninčevića G70 JK Zenta, Split Split G 70 4
5.4.
6.4.
Regata Sv. Josipa JK Orišac, Dugi Rat akvatorij Dugi Rat OPT 4
5.4.
6.4.
22. Velika nagrada Zagreba YC Zagreb, Zagreb Jarun OPT LAS L4.7 EUR 470 3
5.4.
11.4.
8. Zlatni gambet Jadrana YC Zadar, Zadar Rogoznica MONOTIP 4
5.4.
12.4.
Alternautika sailing tour I JK Ventan, Zagreb Jezera-Murter MONOTIP OPEN 4
5.4.
12.4.
FirstByFirst 5.0 JK First Sailing, Kaštel Gomilica Ka-Trogir-Milna-Vis-Ka MONOTIP 4
5.4.
12.4.
Round palagruža Cannonball YC Biograd, Biograd Biograd-Palagruža-Biograd ONE DESIGN ORC 4
9.4.
12.4.
XVIII. Uskršnja regata JK A.N.A., Bakar Vodice OPEN ORC 3
10.4.
13.4.
Ptujčanka YC Biograd, Biograd Biograd MONOTIP 4
10.4.
13.4.
Dolomythi cup II YC Biograd, Biograd Biograd OPEN 4
11.4.
13.4.
Međunarodni proljetni kup za optimiste 2014 (OPT 1.6) JK Opatija, Opatija Opatija OPT 1
12.4.
12.4.
Gladuša JK Guc, Sali Sali OPEN 4
12.4.
16.4.
Split Olympic Sailing Week 2014 JK Labud, Split Split AOC 1
12.4.
19.4.
Offshore sailing week JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
12.4.
19.4.
Yacht academy cup JK Val, Šibenik Srednji Jadran OPEN MONOTIP 4
12.4.
19.4.
Mariborčanka JK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na Sutli Sali-Žut MONOTIP 4
12.4.
19.4.
Mendula JK Mande, Zagreb Primošten OPEN 4
13.4.
15.4.
Onedesign Business Sprint YC Biograd, Biograd Umag-Biograd OPEN ONE DESIGN 4
15.4.
20.4.
Kamil Smoczynsky Poljska regata YC Biograd, Biograd Murter OPEN 4
17.4.
20.4.
Hanse cup Adriatic JK Zenta, Split Split-Maslinica MONOTIP 4
18.4.
21.4.
Biograd WS cup YC Biograd, Biograd Biograd DASKE 3
19.4.
20.4.
Sušac za posade JK Mornar, Split Split-Sušac-Split OPEN 3
19.4.
20.4.
Proljetni kup Galeba JK Galeb, Kostrena Kostrena LRD L4.7 ŠLJUKA 3
19.4.
20.4.
Regata građevinara JK Senj, Senj Senj OPEN 3
19.4.
26.4.
Povod cup JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
19.4.
26.4.
Kilana JK Mande, Zagreb Murter MONOTIP S38 4
20.4.
25.4.
Festa di primavera YC Zadar, Zadar Zadar-Molat-Zadar MONOTIP 4
24.4.
27.4.
Chioggia-Rovinj-Chioggia JK Maestral, Rovinj Rovinj OPEN 4
26.4.
26.4.
Joshua Slocum 2014 YC Zadar, Zadar Zadar OPEN ORC 4
26.4.
27.4.
Mittel Europa Opti Race JK Histria, Umag Umag OPT 4
26.4.
27.4.
5. IOM Opatija cup 2014 JK Opatija, Opatija Opatija IOM 3
26.4.
27.4.
Grand prix Slovakia 2014 JK Val, Šibenik Zlarin ORCi 3
26.4.
27.4.
12. Zlarinska regata krstaša ŠD YC Zlarin, Zlarin Zlarin OPEN 4
26.4.
1.5.
Kornati cup 2014. YC Kornati, Murter Murter-Biograd-Kornati ORC YARDSTICK 4
26.4.
3.5.
7th Friendship regatta JK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na Sutli Biograd-Žut-Zadar MONOTIP 4
26.4.
3.5.
Amadeus Adriatic 1 JK Šibenik, Šibenik Šibenik-Biograd OPEN MONOTIP 4
27.4.
1.5.
Slovak sailing week JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
27.4.
1.5.
Starline regatta JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
27.4.
3.5.
Budweis regatta YC Zadar, Zadar Murter-Biograd-Murter MONOTIP 4
29.4.
4.5.
Majova regata YC Biograd, Biograd Sukošan-Zadarski k. OPEN ONE DESIGN ORC 4
29.4.
5.5.
Rovinj-Pesaro-Rovinj JK Maestral, Rovinj Rovinj OPEN 4
30.4.
4.5.
8. Jadranska regata - Adriatic Race YC Host, Vis Vis-Sv. Andrija-Palagruža-Vis ORC IRC OPEN 3
30.4.
4.5.
24. BG regata & Jeanneau family cup YC Biograd, Biograd Biograd OPEN OPT LAS STAR 4
1.5.
4.5.
Viganj open I 2014. PŠU Peliška jedra, Orebić Viganj-Ponta DASKA SLALOM 3
1.5.
4.5.
Adriatic Lagoon regata YC Lagoon, Split Split-Šolta-Vis-Palmižana OPEN 4
2.5.
4.5.
Split 1700 (OPT 1.6) JK Split, Split Kaštelanski z.-Brački k. OPT 2
3.5.
4.5.
Pakoška regata - katamarani YC Biograd, Biograd Pašmanski k.-Pakoštane KAT 4
3.5.
4.5.
Dani jedrenja na Rabu 2014 - Regata Uhvati vjetar JK Rab, Rab Rab OPEN 4
3.5.
5.5.
Cavtatska regata 2014. JK Cavtat, Cavtat Akvatorij Cavtata NHP OPEN 4
3.5.
10.5.
Navigatour regatta YC Biograd, Biograd Biograd-Murter OPEN ORC 4
3.5.
10.5.
First 45 cup JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
3.5.
10.5.
Pelikan regatta JK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na Sutli Biograd-Vodice MONOTIP 4
3.5.
10.5.
Kabestan Croatia regatta JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
3.5.
10.5.
Euroregata JK Mande, Zagreb Primošten MONOTIP S38 4
4.5.
4.5.
3. Regata Sv. Duje JK Zenta, Split Split OPEN ORC 4
9.5.
9.5.
Euro regata JK Orsan, Dubrovnik Dubrovnik-Koločepski k. OPEN ORC 4
9.5.
10.5.
Zadar ORC Cup JK Uskok, Zadar Zadar ORC 3
9.5.
11.5.
Regata Sv. Dujma i memorijal T. Mitrovića (OPT 1.6) JK Mornar, Split Split OPT 2
10.5.
11.5.
Europska regata JK Senj, Senj Senj OPEN 4
10.5.
11.5.
Regata RU jedrilica - Memorijal Marin Pomenić JK Trogir, Trogir Trogir IOM 3
10.5.
11.5.
9. Regata Labinska republika JK Kvarner, Rabac Rabac OPEN 4
10.5.
11.5.
Sv. Jelina - Dan Grada 2014 JK Tijat, Vodice Vodice OPT L4.7 3
10.5.
17.5.
First 35 One design cup I JK Ventan, Zagreb Jezera-Murter MONOTIP 4
10.5.
17.5.
Spring regatta JK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na Sutli Vodice MONOTIP 4
10.5.
17.5.
FS Week JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
10.5.
17.5.
Adriatic sailing week JK First Sailing, Kaštel Gomilica Ka-Palmižana-Hvar-Vis-Ka MONOTIP 4
10.5.
17.5.
Eventery cup JK Mande, Zagreb Primošten MONOTIP S38 4
16.5.
17.5.
Zadarska regata JK Uskok, Zadar Zadar-Brgulje-Zadar OPEN 4
17.5.
17.5.
Gradska regata - Fažolka JK Špinut, Split Split OPEN MALE KLASE 4
17.5.
18.5.
Prvenstvo Istarske županije u monotipu JSIŽ, Pula Rovinj MONOTIP 4
17.5.
18.5.
Memorijal Nerio Vok JK Histria, Umag Trst-Umag-Trst OPEN 4
17.5.
18.5.
In Memoriam Toni Montana JK A.N.A., Bakar Jezera OPEN 4
17.5.
21.5.
BMW Business cup YC Biograd, Biograd Biograd OPEN ONE DESIGN ORC 4
17.5.
24.5.
Whiskey cup JK Mande, Zagreb Primošten MONOTIP S38 4
18.5.
20.5.
Dolomythi cup II YC Biograd, Biograd Biograd-Kornati OPEN ONE DESIGN 4
23.5.
25.5.
Regata grada Poreča (OPT 1.6) JK Horizont, Poreč Porečki a. OPT 2
23.5.
25.5.
Sipar International regata JK Orion, Mošćenička Draga Mošćenička Draga ŠLJUKA L4.7 LRD 3
23.5.
25.5.
Jadrija 2014 KJD Jadrija, Šibenik Jadrija DASKA FUNBOARD FORMULA 3
23.5.
25.5.
Memorijal Antolić-Česić JK Uljanik Plovidba, Pula Bunarina OPT 3
23.5.
25.5.
23. Komiška regata 2014. JK Labud, Split Split-Komiža-Split OPEN ORC ORCi 3
23.5.
25.5.
PRVENSTVO HRVATSKE ŠLJUKA JK ORION, MOŠĆENIČKA DRAGA MOŠĆENIČKA DRAGA ŠLJUKA - SEN 2
24.5.
25.5.
Regata grada Poreča - Race to istarska JK Horizont, Poreč Porečki a. OPEN 4 IZMJ. TERMINA 31.05.-01.06.
24.5.
25.5.
Omišjanska regata RU jedrilica JK Pesja, Omišalj Omišalj IOM 3
24.5.
31.5.
Gentleman sailing regatta 2014 YC Zadar, Zadar Biograd-Kornati-Biograd MONOTIP 4
24.5.
31.5.
Gentleman sailing 2014 JK Žal, Betina Šibenski a.-Zadarski a. OPEN 4
24.5.
31.5.
45 FT JK First Sailing, Kaštel Gomilica Ka-Frapa-Palmižana-Milna-Ka MONOTIP 3
24.5.
31.5.
Amadeus Adriatic 2 JK Šibenik, Šibenik Šibenik OPEN MONOTIP 4
25.5.
28.5.
Erste premier regatta YC Biograd, Biograd Biograd OPEN 4
25.5.
30.5.
Business sail adventure YC Biograd, Biograd Biograd OPEN 4
28.5.
1.6.
Rip Curl Adriakite DK Karkadur, Pomer Bol KITE 3
30.5.
31.5.
30. Međunarodna regata Croatia cup 2014 JK Punat, Punat Punat akvatorij Kvarnerića OPEN 4
30.5.
1.6.
Biograd cup YC Biograd, Biograd Biograd OPT LAS 3
30.5.
1.6.
Star class district 17 champ. 2014 YC Biograd, Biograd Biograd STAR 1
30.5.
1.6.
Srima 2014 KJD Jadrija, Šibenik Srima DASKA FUNBOARD 3
30.5.
3.6.
Grand Prix Mornar JK Mornar, Split Split LAS 3
31.5.
31.5.
Škojorsko Mrduja JK Postira, Postira Brački k.-Šoltanski k.-Hvarski k. OPEN 4
31.5.
31.5.
Regata open Marina (Marinska regata) JK Strožanac, Podstrana Strožanac-Marina OPEN 4
31.5.
3.6.
Konjičanka JK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na Sutli Biograd-Vodice MONOTIP 4
31.5.
3.6.
First sailing week JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
31.5.
6.6.
SF regata JK Val, Šibenik Srednji Jadran OPEN 4
31.5.
7.6.
Alternautika sailing tour II JK Ventan, Zagreb Jezera-Murter MONOTIP 4
31.5.
7.6.
Trend regatta JK Žal, Betina Murter OPEN 4
31.5.
7.6.
IT cup 2014 JK Žal, Betina Šibenski a. OPEN 4
3.6.
6.6.
Velenjčanka JK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na Sutli Biograd-Vodice MONOTIP 4
3.6.
7.6.
HN Business week JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
5.6.
5.6.
On i Ona JK Uskok, Zadar Zadar OPEN 4
6.6.
9.6.
Lions regata Konjice JK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na Sutli Biograd-Vodice MONOTIP 4
7.6.
7.6.
23. Regata Sv. Kvirina HJK Siscia, Sisak Zadarski akvatorij OPEN 4
7.6.
7.6.
Klubska regata - Giričić JK Giričić, Kaštel Gomilica Kaštela-Stomorska OPEN 4
7.6.
8.6.
Regata modela IOM JK Mornar, Split Split IOM 3
7.6.
8.6.
Sušac 2014. (100*2) JK Mornar, Split Split-Sušac-Split OPEN 4
7.6.
8.6.
Lapadska regata JK Orsan, Dubrovnik Dubrovnik-Koločepski k. OPT LAS 3
7.6.
8.6.
66. Istarska regata 7 i 8/6 JK Uljanik Plovidba, Pula Umag-Rovinj-Pula OPEN 3
7.6.
8.6.
Pomer Open 2014 KJD Pomer, Medulin Pomerski akvatorij DASKA TECHNO 293 3
7.6.
8.6.
Primorska regata JK 3. Maj, Rijeka Rijeka-Cres-Rijeka OPEN 4
7.6.
14.6.
RYR race 2014 JK Val, Šibenik Srednji Jadran OPEN MONOTIP 4
7.6.
14.6.
Vishe Radugi cup JK Zenta, Split Srednje dalmat. otoci MONOTIP 4
7.6.
14.6.
Kilana 2 JK Mande, Zagreb Primošten MONOTIP S38 4
7.6.
14.6.
Team regata JK Mande, Zagreb Biograd OPEN 4
7.6.
14.6.
Amadeus Adriatic 3 - AT regatta JK Šibenik, Šibenik Šibenik-Vis OPEN MONOTIP 4
7.6.
14.6.
Europsko prvenstvo klase Laser za seniore 2014 JK Split, Split Kaštelanski z.-Splitski k. LAS LRD W/M L4.7 W 0
8.6.
15.6.
First 35 One design cup II JK Ventan, Zagreb Jezera-Murter MONOTIP 4
8.6.
15.6.
Proljetna regata YCB YC Biograd, Biograd Biograd OPEN 4
10.6.
15.6.
Eingeneering cup 2014 YC Biograd, Biograd Biograd OPEN 4
12.6.
13.6.
Liburnijska regata JK Maxi, Rijeka Mali Lošinj - Rijeka OPEN IRC 3
12.6.
15.6.
Middle Adriatic offshore cup YC Zadar, Zadar Ancona-Božava-Ancona OPEN 3
13.6.
15.6.
Fiumanka 2014. JK Maxi, Rijeka Rijeka OPEN IRC MONOTIP TRADIC. 4
14.6.
15.6.
Kup Sv. Ante 2014. JK Podstrana, Podstrana Podstrana OPT DASKA SLALOM 3
14.6.
15.6.
Regata Svetog Vida JK 3. Maj, Rijeka Rijeka OPT LRD L4.7 3
14.6.
21.6.
Moscow summer cup JK Zenta, Split Srednje dalmat. otoci MONOTIP 4
14.6.
28.6.
Australia sailing week JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
15.6.
19.6.
Linz cup YC Biograd, Biograd Biograd-Kornati OPEN ONE DESIGN 4
16.6.
20.6.
Team regatta YC Biograd, Biograd Kornati-Murter OPEN 4
17.6.
25.6.
RINA Sailing week I YC Biograd, Biograd Biograd-Kornati OPEN 4
19.6.
22.6.
Kup Podstrane u jedrenju dasci - slalom JK Podstrana, Podstrana Podstrana-Ruskamen DASKA SLALOM 3
19.6.
23.6.
Neretva Kite open KK Split, Split ušće Neretve KITE FREESTYLE COURSE RACE 3
19.6.
23.6.
PRVENSTVO HRVATSKE KITEBOARD KK SPLIT, SPLIT UŠĆE NERETVE COURSE - FREESTYLE - (SEN, JUN) - M/Ž 2
20.6.
22.6.
61. Splitova regata krstaša JK Split, Split Split-Jelsa-Split OPEN ORC 4
20.6.
23.6.
Ravena - Umag - Ravena JK Histria, Umag Ravena-Umag-Ravena OPEN 3
20.6.
25.6.
Rota Palagruzona 2014. JK Mornar, Split Komiža-Palagruža TRADIC. BROD. 4
21.6.
21.6.
9. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2014 JK Neverin, Čavle Kvarnerski z. OPEN 4
21.6.
22.6.
Špinutova regata Optimista JK Špinut, Split Split OPT 4
22.6.
25.6.
Viganj slalom open PŠU Peliška jedra, Orebić Viganj DASKA FUNBOARD SLALOM 3
22.6.
28.6.
ORC Srednjeeuropsko prvenstvo JK Jedro, Rijeka Cres ORCi 1
24.6.
29.6.
Regata Šibenik civitanova JK Val, Šibenik Šibenik OPEN ORC 3
25.6.
25.6.
Regata Dana državnosti JK Orsan, Dubrovnik Dubrovnik-Koločepski k. OPEN ORC 4
28.6.
28.6.
20. Kraljevačka regata krstaša JK Oštro, Kraljevica Kraljevica-Bakarac-u. Scoot-rt Neriz-Kraljevica OPEN 4
28.6.
29.6.
9. Međunarodna Pula open 2.4mR i 5. Pula Snipe open JK Uljanik Plovidba, Pula Bunarina 2.4mR ŠLJUKA 3
28.6.
29.6.
30. Monfalcone-Umag-Monfalcone JK Fiandara, Umag Monfalcone-Umag-Monfalcone OPEN 4
28.6.
5.7.
Broker consulting cup 2014 JK Žal, Betina Šibenski a. OPEN 4
29.6.
30.6.
Regata MFD JK Val, Šibenik Šibenik OPT L4.7 3
30.6.
31.6
Faros Maraton JK Špinut, Split Split-Starigrad-Split OPEN 4
1.7.
8.7.
RINA Sailing week II YC Biograd, Biograd Biograd-Kornati OPEN 4
3.7.
4.7.
Regata Trani-Dubrovnik JK Orsan, Dubrovnik Trani-Dubrovnik OPEN 3
5.7.
5.7.
Selce Open 2014. YC Jadro, Selce Selce OPEN 4
5.7.
6.7.
Krčka regata JK Plav, Krk Krčki z. OPT L4.7 LRD 3
12.7.
12.7.
Regata ol Postirske fjere JK Postira, Postira Brački k. OPEN TRADIC. BROD. 4
12.7.
12.7.
Regata barbanske rivijere JK Delfin, Pula Raški kanal OPEN 4
12.7.
13.7.
Regata velebitskog kanala JK Burin, Novi Vinodolski Velebitski kanal OPEN 4
12.7.
13.7.
Kraljevačka regata JK Oštro, Kraljevica Kraljevica-rt Oštro OPT L4.7 3
16.7.
20.7.
PRVENSTVO HRVATSKE NEOLIMPIJSKE DASKE PŠU PELIŠKA JEDRA, OREBIĆ UŠĆE NERETVE, PLOČE SLALOM - (SEN, JUN) M/Ž 2
19.7.
20.7.
Kvarner cup JK Pesja, Omišalj Omišalj ŠLJUKA 4
19.7.
20.7.
Galijola 2014 JK Opatija, Opatija Opatija-Galijola-Opatija OPEN 4
19.7.
20.7.
32. Zagrebačka regata YC Zagreb, Zagreb Sutomišćica otok Ugljan-Zadarski k. OPEN ORC ORCi 4
26.7.
27.7.
In memoriam Tomislav Armanda JK Orion, Mošćenička Draga Mošćenička Draga OPT 4
26.7.
27.7.
22. Senjska regata JK Senj, Senj Senj OPEN 4
26.7.
27.7.
Novljanska regata JK Burin, Novi Vinodolski Novi Vinodolski OPT LAS LRD L4.7 3
26.7.
27.7.
Otvoreno prvenstvo grada Poreča JK Horizont, Poreč uvala Peškera Poreč OPT LRD L4.7 3
27.7.
27.7.
Latinskin idrun na kureja 2014. ŠD YC Zlarin, Zlarin Zlarin TRAD. BROD. 4
1.8.
3.8.
Južnodalmatinska regata JK Orsan, Dubrovnik Orebić-Dubrovnik OPEN ORC 4
1.8.
5.8.
PRVENSTVO HRVATSKE NEOLIMPIJSKE DASKE KJD TRI STRIJELE, ZAGREB PERNA, PELJEŠAC FREESTYLE - (SEN, JUN) M/Ž 2
2.8.
3.8.
32. Lošinjska regata JK Jugo, Mali Lošinj Mali Lošinj NHP OPEN 4
2.8.
3.8.
Otvoreno prvenstvo Istarske županije JSIŽ, Pula Bale-Kolone OPT 3
2.8.
3.8.
Otvoreno prvenstvo Istarske županije i cup Mon Perin JK Maestral, Rovinj Colone-Bale OPT L4.7 LRD 3
3.8.
4.8.
Regata sv. Roko JK Sv. Filip i Jakov, Sv. Filip i Jakov Sv. Filip i Jakov OPT L4.7 LRD EUR 3
4.8.
5.8.
Regata Dana pobjede i domovinske zahvalnosti YC Biograd, Biograd Biograd-Blitvenica OPEN OPT LAS STAR 3
9.8.
9.8.
Memorijal Pavle Bajlo JK Uljanik Plovidba, Pula Bunarina OPEN 4
9.8.
9.8.
Mala noćna regata JK Gažul, Split Postira otok Brač OPEN 4
9.8.
10.8.
Regata dani grada Crikvenice JD Val, Crikvenica Crikvenica OPT L4.7 LRD 3
9.8.
10.8.
39. Betinska regata JK Žal, Betina Pirovački z. OPT L4.7 3
10.8.
11.8.
Riječka regata JK Flumen JK Flumen, Rijeka Rijeka OPEN 4
15.8.
15.8.
Krčka jedra - tradicionalne brodice JK Plav, Krk Krčki z. TRADIC. BROD. 4
16.8.
16.8.
Regata Sv. Roka JK Busola, Slano Dubrovnik-Slano OPEN 4
16.8.
17.8.
Kup Dubašnice JK Malinska, Malinska Malinska OPEN 4
23.8.
23.8.
Krčka jedra - open JK Plav, Krk Krčki z. OPEN 4
23.8.
24.8.
Tramontana kup 2014 JK Tramontana, Opatija Pag OPT L4.7 LRD LAS 3
23.8.
24.8.
Omišjanska regata Optimista JK Pesja, Omišalj Omišalj OPT 4
23.8.
27.8.
IZ cup JK Maestral, Rovinj Rovinj OPEN 4
25.8.
31.8.
IFCA slalom European Championships Youth, Senior and Master JK Podstrana, Podstrana Bol otok Brač DASKA SLALOM 3
26.8.
1.9.
JCI regata JK Val, Šibenik Srednji Jadran MONOTIP 4
30.8.
30.8.
Regata ribarskog tjedna JD Val, Crikvenica Crikvenica OPEN 4
30.8.
31.8.
Classic regata JK Labud, Split Split-Milna-Split OPEN 4
30.8.
31.8.
Regata optimista "Kup Košljun 2014" JK Punat, Punat Punat akvatorij Kvarnerića OPT 4
30.8.
6.9.
Alternautika sailing tour III JK Ventan, Zagreb Jezera-Murter MONOTIP 4
30.8.
6.9.
JCI Sailing week JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
30.8.
6.9.
Mariteam JK Mande, Zagreb Primošten MONOTIP S38 4
1.9.
8.9.
RINA Sailing week III YC Biograd, Biograd Biograd-Kornati OPEN 4
2.9.
6.9.
Viganj open II 2014. PŠU Peliška jedra, Orebić Viganj DASKA FORMULA 3
2.9.
6.9.
PRVENSTVO HRVATSKE NEOLIMPIJSKE DASKE PŠU PELIŠKA JEDRA, OREBIĆ VIGANJ FORMULA - (SEN, JUN) M/Ž 2
4.9.
7.9.
Stavebni regatta YC Biograd, Biograd Biograd OPEN 4
5.9.
7.9.
Volosko Open 2014 DŠM Volosko, Opatija Opatija-Volosko DASKA FUNBOARD SLALOM 3
5.9.
7.9.
Sjeverno Jadranska regata JK Burin, Novi Vinodolski Krk OPEN 4
5.9.
7.9.
PRVENSTVO HRVATSKE OPTIMIST do 12 godina JK ZENTA, SPLIT SPLIT OPT (KAD U12) - M/Ž 2
6.9.
6.9.
9. Bunarina open JK Uljanik Plovidba, Pula Bunarina OPEN 4
6.9.
7.9.
7. Kup kaštelanskog zaljeva JK Split, Split Kaštelanski z. OPEN ORC 4
6.9.
7.9.
Porečki Delfin JK Horizont, Poreč uvala Peškera Poreč OPT LRD L4.7 3
6.9.
13.9.
Leasing cup 2014 JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
6.9.
13.9.
Industry cup JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
6.9.
13.9.
Fakro JK Mande, Zagreb Primošten OPEN 4
6.9.
13.9.
Student regata JK Mande, Zagreb Biograd OPEN 4
9.9.
12.9.
IT regatta YC Biograd, Biograd Biograd OPEN 4
11.9.
14.9.
Rotary regata JK Uskok, Zadar Zadar OPEN 4
12.9.
14.9.
Regata hrvatskih mornara JK Bura, Makarska Makarska OPEN 4
13.9.
13.9.
2. Perušićka regata JK Senj, Senj Senj OPT 4
13.9.
13.9.
Regata Sv. Fume JK Maestral, Rovinj Rovinj OPEN 4
13.9.
13.9.
Opatijka - Homo si bordižat JK Opatija, Opatija Opatija OPEN 4
13.9.
14.9.
49. Pulska regata JK Uljanik Plovidba, Pula Bunarina OPEN 4
13.9.
14.9.
26. Kepertov memorijal YC Zagreb, Zagreb Jarun OPT LAS L4.7 EUR 470 3
13.9.
14.9.
2. Otvoreno zagrebačko akademsko i srednjoškolsko prvenstvo YC Zagreb, Zagreb Jarun LAS LRD 3
13.9.
14.9.
PRVENSTVO HRVATSKE SPEEDSURFING GPS KJD ZAGREB, ZAGREB KOŠLJUN, PAG SPEED FUNBOARD 2
13.9.
16.9.
Lions regata Vrhnika JK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na Sutli Biograd-Vodice MONOTIP 4
13.9.
19.9.
Total cup JK Zenta, Split Srednje dalmat. otoci MONOTIP 4
13.9.
20.9.
Korošica 2014 JK Ventan, Zagreb Jezera-Murter MONOTIP OPEN 4
13.9.
20.9.
Champagno cup JK Mande, Zagreb Primošten OPEN 4
14.9.
15.9.
Šibenik ORCi cup JK Val, Šibenik Šibenik ORCi 3
14.9.
16.9.
23. Prethodni pokal JK Odisej YC Zadar, Zadar Sukošan-Zadarski k. MONOTIP 4
16.9.
21.9.
Silver sail JK Val, Šibenik Srednji Jadran MONOTIP 4
18.9.
28.9.
Regata tisuću otoka JK Jedro, Rijeka Rijeka-Tivat-Rijeka ORCi ORC 3
20.9.
20.9.
Teuta 2014 - regata za dame YC Zadar, Zadar Zadar OPEN ORC 4
20.9.
20.9.
1. Senjska regata za klasu Optimist JK Senj, Senj Senj OPT 4
20.9.
20.9.
Regata 20 milja riječkog zaljeva JK Galeb, Kostrena Kvarnerski z. OPEN 4
20.9.
21.9.
Lafodia kup JK Orsan, Dubrovnik Dubrovnik-Koločepski k. OPEN ORC 4
20.9.
21.9.
Kvarnerska regata JK Galeb, Kostrena Kvarnerski z. OPEN 4
20.9.
21.9.
Rabačka regata 2014. JK Kvarner, Rabac Rabac OPT LRD L4.7 3
20.9.
25.9.
SAG Elektrovod cup 2014 JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
20.9.
27.9.
IFSEC cup 2014 JK Žal, Betina Murterski a. OPEN 4
20.9.
27.9.
Scandinavian racing week JK Mande, Zagreb Primošten MONOTIP S38 4
21.9.
25.9.
Nike cup - Jadranski maraton YC Zadar, Zadar Zadar-Palagruža-Zadar MONOTIP 3
22.9.
26.9.
Nes cup JK Val, Šibenik Srednji Jadran OPEN MONOTIP 4
23.9.
26.9.
Oststeirer cup 2014 YC Biograd, Biograd Biograd OPEN ORC 4
26.9.
28.9.
ORCi Mireo Cup 2014 JK Vega, Pula Pula ORCi 2
26.9.
28.9.
PRVENSTVO HRVATSKE ORC INTERNATIONAL (u sklopu MIREO CUP) JK VEGA, PULA PULA ORC INTERNATIONAL / GRUPE 2
27.9.
28.9.
83. Mrdujska regata JK Labud, Split Split OPEN 4
27.9.
28.9.
In Memoriam Alen Bruketa JK Uskok, Zadar Zadar-Veli Iž-Zadar OPEN 4 IZMJ. TERMINA 20.09.-21.09.
27.9.
28.9.
Sv. Mihovil star cup JK Val, Šibenik Šibenik STAR LRD L4.7 3
27.9.
28.9.
Regata optimista Sv. Ivan JK Rab, Rab Rab OPT 3
27.9.
30.9.
XV. Attems regatta JK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na Sutli Split-Jelsa MONOTIP 4
27.9.
3.10.
Hanse cup Russia open JK Zenta, Split Srednje dalmat. otoci MONOTIP 4
27.9.
4.10.
Ness regata YC Zadar, Zadar Biograd-Kornati-Biograd MONOTIP 4
27.9.
4.10.
AMS Cup JK Horizont, Poreč Vrsar-Veruda-Unije-Brijuni-Vrsar MONOTIP 4
27.9.
4.10.
Adria Cup 2014 JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. FIRST 45 MONOTIP 4
27.9.
4.10.
Navigare race week JK First Sailing, Kaštel Gomilica Ka-Šolta-Vis-Hvar-Brač-Ka FIRST 35 MONOTIP 3
27.9.
4.10.
CSI cup JK Mande, Zagreb Primošten MONOTIP S38 4
27.9.
4.10.
BAV cup JK Mande, Zagreb Biograd OPEN 4
29.9.
6.10.
Amadeus Adriatic 4 JK Šibenik, Šibenik Šibenik-Biograd OPEN MONOTIP 4
1.10.
4.10.
8. Komunalka JK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na Sutli Split-Jelsa MONOTIP 4
2.10.
5.10.
Mrduja Optimist cup - Memorijal Boris Vujnović JK Labud, Split Split OPT 2
3.10.
5.10.
Jedriličarski kup FSB 2014 SNK F.S.B. Zagreb Cres MONOTIP JOD 35 4
4.10.
4.10.
10. Memorijal kap. Marka Marinovića JK Delfin, Pula Pomerski akvatorij OPEN 4
4.10.
5.10.
9. Šoltanska regata JK Zenta, Split Split-Stomorska-Split OPEN ORC 4
4.10.
5.10.
Prvenstvo Istarske županije JSIŽ, Pula Pula LAS LRD L4.7 3
4.10.
5.10.
Katamaran Primošten JK Primošten, Primošten Primošten KAT 4
4.10.
10.10.
Češki relly JK Val, Šibenik Srednji Jadran OPEN MONOTIP 4
4.10.
11.10.
Ocean Medi cup JK Zenta, Split Srednje dalmat. otoci MONOTIP 4
4.10.
11.10.
Cascaruda 2014 JK Ventan, Zagreb Jezera-Murter MONOTIP OPEN 4
4.10.
11.10.
FUN Week JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
5.10.
10.10.
Offshore challenge YC Biograd, Biograd Biograd OPEN ORC 4
6.10.
9.10.
Revival cup JK Marina Kaštela, Kaštela Ka-Pakleni o.-Vis-Maslinica-Drvenik MONOTIP F35 4
10.10.
11.10.
9. Otočka regata JK Reful, Hvar Hvar-Komiža-Hvar OPEN 4
10.10.
12.10.
Murter windsurf cup 2014. YC Kornati, Murter Murter-Pirovački k. DASKA FUNBOARD SLALOM 3
10.10.
12.10.
Dubrovačka regata (OPT 1.6) JK Orsan, Dubrovnik Dubrovnik-Koločepski k. OPT 2
11.10.
12.10.
Zagrebačka regata RU 1 metar JK Sv. Nikola, Zagreb Zagreb jezero Jarun IOM 3
11.10.
12.10.
Prvenstvo Splita - ORCi kup finale JK Špinut, Split Split ORCi 3
11.10.
18.10.
Champions cup JK First Sailing, Kaštel Gomilica Ka-Milna-Hvar-Vis-Korčula-Polače-Du MONOTIP 3
11.10.
18.10.
8th Friendship regatta JK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na Sutli Biograd-Vodice MONOTIP 4
11.10.
18.10.
Adria cup 2014 JK Ventan, Zagreb Jezera-Murter MONOTIP OPEN 4
11.10.
18.10.
TBR regata JK Val, Šibenik Srednji Jadran OPEN MONOTIP 4
11.10.
18.10.
Aichfeld yachting days JK Mande, Zagreb Primošten MONOTIP S38 4
15.10.
19.10.
Pomurska regata YC Zadar, Zadar Murter-Žakan-Murter MONOTIP 4
17.10.
19.10.
70. Viška regata JK Labud, Split Split-Vis-Split OPEN ORC ORCi 3
18.10.
19.10.
Zlatna ribica PBF 2014. JSIŽ, Pula Pula OPT L4.7 4
18.10.
19.10.
Kostrenska regata JK Galeb, Kostrena Kostrena OPT L4.7 LRD 3
18.10.
19.10.
1. Samoborska regata YC Biograd, Biograd Biograd OPEN 4
18.10.
19.10.
Kup Primoštena JK Primošten, Primošten Primošten OPT 4
18.10.
19.10.
NCP Winter cup 2014 SD NCP, Primošten Šibenik OPEN ORC 4
18.10.
25.10.
First cup JK First Sailing, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. MONOTIP 4
18.10.
25.10.
Maslina JK Mande, Zagreb Primošten OPEN 4
19.10.
22.10.
BMW Offshore challenge Int. Aust. Champ. YC Biograd, Biograd Biograd OPEN ONE DESIGN ORC 3
22.10.
26.10.
PRVENSTVO HRVATSKE OLIMPIJSKE KLASE JK USKOK, ZADAR ZADAR AOC (SEN, JUN U21, VET) - M/Ž 2
22.10.
26.10.
PRVENSTVO HRVATSKE ZA JUNIORE JK USKOK, ZADAR ZADAR LRD / U19 - 4.7, 29er i 420 / U18 - TECHNO / U17 M/Ž 2
23.10.
31.10.
Jesenska regata YCB YC Biograd, Biograd Biograd OPEN MONOTIP ORC 4
24.10.
24.10.
Klubska regata JK Senj, Senj Senj OPEN TRADIC. BROD. 4
24.10.
25.10.
End of season YC Biograd, Biograd Biograd OPEN ORC 4
24.10.
27.10.
BBS regata YC Biograd, Biograd Biograd OPEN OPT LAS STAR 3
25.10.
25.10.
Zadarska koka JK Uskok, Zadar Zadar OPEN 4 IZMJ. TERMINA 04.10.
25.10.
25.10.
Bavadria cup JK Marina Kaštela, Kaštela Kaštelanski z. MONOTIP 4
25.10.
25.10.
Kaštelanska regata JK Giričić, Kaštel Gomilica Kaštelanski z. OPEN 4
25.10.
26.10.
19. Trofej Zente JK Zenta, Split Split OPT L4.7 3
28.10.
31.10.
Red Rooster regatta JK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na Sutli Zadar MONOTIP 4
29.10.
31.10.
S cup YC Biograd, Biograd Biograd OPEN 4
31.10.
2.11.
Hell of wind Jadrija 2014 KJD Jadrija, Šibenik Jadrija DASKA FUNBOARD FORMULA 3
31.10.
3.11.
Kup Vitrenjaka JK Uskok, Zadar Zadar 49er 470 420 3
1.11.
2.11.
Rip Curl techno DK Karkadur, Pomer Premantura TECHNO 4
1.11.
3.11.
Middle Adria cup YC Biograd, Biograd Biograd OPEN ORC 4
7.11.
9.11.
16. Kup Lošinja (OPT 1.6) JK Jugo, Mali Lošinj Mali Lošinj OPT 2
7.11.
9.11.
Trogirska regata JK Trogir, Trogir Trogirski a. OPEN 4
7.11.
10.11.
Impression sailing week YC Biograd, Biograd Biograd OPEN MONOTIP ORC 4
8.11.
9.11.
9. Meridijanova jesenska regata JK Meridijan, Sukošan Ugljan-Pašman OPEN 4
8.11.
10.11.
Marina Kornati ORC cup YC Biograd, Biograd Biograd OPEN ORC 4
8.11.
14.11.
Champagne race cup JK Mande, Zagreb Primošten OPEN 4
13.11.
15.11.
12. Regata Jabuka 2014 JK Tijat, Vodice Vodice-Jabuka-Vodice OPEN ORC IRC 4
13.11.
16.11.
Split open KK Split, Split Split Žnjan KITE 3
14.11.
16.11.
Cup Opatije 2014 JK Opatija, Opatija Opatija 470 LAS LRD L4.7 2
14.11.
20.11.
Mande cup JK Mande, Zagreb Primošten OPEN 4
15.11.
16.11.
Kup Sv. Krševana JK Uskok, Zadar Zadar OPT 3
15.11.
23.11.
First 35 One design cup III JK Ventan, Zagreb Jezera-Murter MONOTIP 4
22.11.
23.11.
ACI Cup Optimist JK Croatia, Opatija Opatija-Ičići OPT L4.7 LRD 3
22.11.
24.11.
Nagradna regata JK Zadar YC Zadar, Zadar Zadar-Kornatski a. OPEN ORC 4
23.11.
24.11.
4. Kapljica YC Biograd, Biograd Biograd IOM 3
23.11.
25.11.
Mala match race regata JK Šibenik, Šibenik Šibenik MATCH RACE 4
29.11.
29.11.
23. Barotul cup YC Zadar, Zadar Zadar-Barotul MONOTIP 4
29.11.
30.11.
Lovranska regata 2014 JK Istra, Lovran Lovranski a. OPT L4.7 LRD 3
3.12.
6.12.
Regata Sv. Nikola za samce 2014 JK Mornar, Split Split-Blitvenica-Palag.-Komiža OPEN 3
4.12.
7.12.
Sveti Nikola 2014 (OPT 1.6) JK Vega, Pula Pula OPT L4.7 LRD LAS 470 1
6.12.
6.12.
Regata Sv. Nikole YC Biograd, Biograd Biograd OPEN ORC 4
6.12.
6.12.
Vološćanski predbožični kup 2014 JK Opatija, Opatija Volosko OPEN 4
6.12.
7.12.
15. Šibenska regata krstaša JK Val, Šibenik Šibenik OPEN ORC 4
13.12.
14.12.
18. Šibenska regata RU jedrilica JK Val, Šibenik Šibenik IOM 3
13.12.
14.12.
20. Božićna regata JK Zenta, Split Split OPEN ORC 4
20.12.
21.12.
Božićna regata JK Uskok, Zadar Zadar-Biograd OPEN 4
27.12.
30.12.
Novogodišnja regata JK Orsan, Dubrovnik Dubrovnik-Koločepski k. OPEN ORC 4
28.12.
30.12.
38. Međunarodna novogodišnja regata - Optimist (OPT 1.6) JK Zvir, Hvar Hvar-Pakleni kanal OPT 1
20.9.
20.9.
Regata open Strožanac JK Strožanac, Podstrana Splitski a. OPEN 4
24.10.
26.10.
Round Long Island regatta JK Kon Tiki Sailing Croatia, Hum na Sutli Zlarin OPEN 4
28.12.
31.12.
38. MNR Laser Europa cup JK Zvir, Hvar Hvar-Pakleni kanal LAS LRD L4.7 1
29.12.
30.12.
Christmas regatta YC Biograd, Biograd Biograd OPEN 4

 

Prvenstva Hrvatske: Klikni TU!