Kalendar Regata 2016.

Published on

DATUMNAZIV REGATEORGANIZATORPODRUČJEKLASEKAT
01.12 - 15 Regata Sv. Stošije JK BIOGRAD Biograd OPN 4
01.22 - 24 PH RU JEDRILICE JK VAL ŠIBENIK Rogoznica IOM 2
01.23 - 24 Rogoznički Cup 2016 JK VAL ŠIBENIK Rogoznica IOM 3
01.30 - 31 Match race 1 JK VAL ŠIBENIK Šibenik OPN 3
02.05 - 07 Karnevalska regata JK BIOGRAD Biograd OPN 4
02.06 - 07 Okruška karnevalska regata JK TROGIR Trogir OPN 4
02.13 - 14 15. IOM Trofej Zente JK ZENTA Split IOM 3
02.13 - 14 Kup Kairos JK TROGIR Trogir OPT LAS RAD L47 T293 3
02.13 - 14 Regata Sv. Valentina JK BIOGRAD Biograd OPN 4
02.19 - 21 Velika nagrada Mornara JK MORNAR Split LAS RAD L47 3
02.20 - 21 Krk Q Team race 2016 JK PLAV Krčki z. OPT 3
02.27 - 28 Match race 2 JK VAL ŠIBENIK Šibenik OPN 3
02.27 - 28 Memorijal Zlatana Pečenkovića 2016 JK VEGA Pula OPT L47 RAD FD 3
03.04 - 06 PMS Žena JK HOST Vis OPN 4
03.05 - 06 Proljetni kup JK VEGA Pula OPT L47 RAD 3
03.05 - 06 Otvoreno prvenstvo Splita JK SPLIT Split-Kaštelanski z. OPT L47 RAD 3
03.05 - 06 Dan Uljanika JK ULJANIK PLOVIDBA Pula OPT L47 RAD 2
03.05 - 06 Šibenik Fun Cup 2016 JK ŠIBENIK Šibenik-Prvić OPN ORC 4
03.05 - 12 Spring cup JK KON TIKI CROATIA Split OPN 4
03.12 - 13 22. Riječka regata RU jedrilica JK JEDRO Rijeka IOM 3
03.12 - 13 Primošten kup JK PRIMOŠTEN Primošten OPN 4
03.12 - 13 Kup Rovinja i memorijal Aldo Prodan JK MAESTRAL Rovinj OPT RAD L47 3
03.12 - 13 Zagrebačka proljetna regata JK SV. NIKOLA Jarun-veliko jezero OPT L47 3
03.16 - 19 20. Uskršnja regata JK A.N.A Hvar OPN ORC 3
03.18 - 20 Crikvenička regata 2016 JD VAL CRIKVENICA Vinodolski k. OPT 2
03.26 - 04.02 201 Miles JK MANDE Biograd OPN 4
03.26 - 04.02 Offshore sailing week JK FIRST SAILING Ka-Tro-Milna-Vis-Ka OPN 4
03.31 - 04.02 7. Solaris cup JK VAL ŠIBENIK Solaris-Zablaće OPT 2
03.31 - 04.03. NCP Proljetni apostoli SD NCP PRIMOŠTEN Šibenik-Murter-Kornati OPN ORC 4
03.31 - 04.03. Pustolovni rally JK BIOGRAD Biograd OPN ORC 4
04.01 - 03 Wave platu 25 cup 1 JK VAL ŠIBENIK Šibenik OPN 4
04.02 - 09 500 miles JK MANDE Drvenik OPN 3
04.02 - 09 FirstbyFirst 7.0 JK FIRST SAILING Ka- Milna-Vrboska-Hv-Vis-Ka OPN 4
04.02 - 09 Alternautika sailing tour 1 JK VENTAN Jezera-Murter OST 4
04.02 - 09 First regatta 16' JK ŽAL Šibenski i Splitski a. OPN 4
04.03 - 03 Memorijal Stanka Ninčevića JK ZENTA Split G70 4
04.03 - 08 10. Zlatni Gambet Jadrana JK ZADAR Murter-Vis-Kornati-Murter OPN 4
04.03 - 07 Kabestan regatta JK MONOFLOT Srednjo-dalmat. otoci OST 4
04.08 - 10 Međunarodni proljetni kup za Optimiste 2016 JK OPATIJA Opatija OPT 1
04.08 - 10 FD Season opening regatta 2016 JK FLY Umag FD 4
04.08 - 10 SOS Flotilla JK BIOGRAD Biograd OPN 4
04.08 - 11 Moth Eurocup JK MORNAR Split OST 3
04.09 - 10 Slovak Grand Prix JK VAL ŠIBENIK Šibenski a. ORCI 3
04.09 - 16 Mendula JK MANDE Primošten OST 4
04.09 - 16 Season opening regatta JK FIRST SAILING Ka-Tro-Milna-Vis-Ka OPN 4
04.09 - 16 Round Palagruža Cannonball JK BIOGRAD Biograd ORC 3
04.09 - 16 Velikonočni regata 16' JK ŽAL Šibenski i Splitski a. OPN 4
04.14 - 17 Ptujčanka JK BIOGRAD Biograd ORC 4
04.14 - 17 Split Olympic Sailing Week JK LABUD Split 470 FINN LAS RAD 2
04.15 - 17 Just Ladies Sailing JK BIOGRAD Biograd OPN 4
04.16 - 16 Joshua Slocum 2016 JK ZADAR Zadar OPN ORC 4
04.16 - 17 Regata Sv. Josipa JK ORIŠAC Dugi Rat OPT L47 3
04.16 - 17 7. IOM Opatija Cup 2016 JK OPATIJA Opatija IOM 3
04.16 - 17 Gladuša JK GUC Sali OPN 4
04.16 - 17 24. Velika nagrada grada Zagreba JK ZAGREB Jarun-veliko jezero OPT L47 T293 470 3
04.16 - 19 Onedesign business sprint JK BIOGRAD Biograd-Umag ORC 4
04.21 - 24 Chioggia - Rovinj - Chioggia JK MAESTRAL Rovinj OPN 3
04.22 - 23 Lions cup 2016 JK ŽAL Murtersko m. OPN 4
04.22 - 24 Seascape challenge JK VENTAN Tribunj-Murter OPN MON 4
04.23 - 24 14. Zlarinska regata krstaša ŠD ZLARIN Zlarin OPN 4
04.23 - 24 5. Mittel Europa Opti race JK HISTRIA Umag OPT 3
04.23 - 24 Navigatour regatta JK BIOGRAD Biograd OPN 4
04.23 - 24 Proljetni kup Galeba JK GALEB Riječki z. LAS RAD L47 OPT SNP 3
04.23 - 30 Euroregatta JK MANDE Primošten OPN 4
04.23 - 30 Slovak sailing week JK FIRST SAILING Kaštelanski z. OPN 4
04.23 - 30 Three countries regatta JK KON TIKI CROATIA Portorož-Venezia-Biograd OPN 3
04.24 - 26 Hanse cup Adriatic JK ZENTA Srednjedalmat. otoci OPN 4
04.24 - 28 Festa di primavera JK ZADAR Zadar-Murter-Zadar OPN 4
04.27 - 05.02 Rovinj - Pesaro - Rovinj JK MAESTRAL Rovinj OPN 3
04.28 - 05.01 10. Jadranska regata JK HOST Vis-Sv. Andrija-Palag-Vis OPN NHP 3
04.29 - 05.01 Split 1700 JK SPLIT Split-Kaštelanski z. OPT 2
04.29 - 05.05 Kornati Kup 2016 JK KORNATI Murter-Kornati-Biograd ORC YRS 4
04.30 - 05.01 Wave platu 25 cup 2 JK VAL ŠIBENIK Šibenik OPN 4
04.30 - 05.01 Lions Cro cup JK KON TIKI CROATIA Murter OPN 4
04.30 - 05.01 25. BG regatta & Jeanneau family cup JK BIOGRAD Biograd OPN 4
04.20 - 05.04 Seawolf cup flotilla 1 JK BIOGRAD Biograd-Murter OPN 4
04.30 - 05.05 KCB ORC JK BIOGRAD Biograd ORC 4
04.30 - 05.07 Majova regata JK MANDE Primošten OPN 4
04.30 - 05.07 Kabestan Croatia regatta JK FIRST SAILING Ka-Trogir-Milna-Vis-Ka OPN 4
04.30 - 05.07 Spring cup JK KON TIKI CROATIA Biograd-Šibenik OPN 4
04.30 - 05.07 Amadeus Adriatic 1 JK ŠIBENIK Šibenik-Biograd OPN 4
04.30 - 05.07 YAC 2016 JK VAL ŠIBENIK Srednji Jadran OPN 4
05.01 - 01 Challenger cup JK MAESTRAL Rovinj OPN 4
05.01 - 05 4. Budweis regatta JK ZADAR Suko-Murter-Žut-Suko OPN 4
05.03 - 07 Burin.ru JK KON TIKI CROATIA Biograd n/m OPN 4
05.05 - 08 Majova regata JK BIOGRAD Biograd-Sukošan ORC 4
05.06 - 08 Regata Sv. Duje - Memorijal T. Mitrović JK MORNAR Split OPT 2
05.06 - 08 Oko sride JK BIOGRAD Pašman-Ugljan OPN 4
05.07 - 07 6. Regata Sv. Duje JK ZENTA Split OPN 4
05.07 - 08 Zadar ORC Cup JK USKOK Zadarski k. ORC 3
05.07 - 08 52. Pulska regata JK ULJANIK PLOVIDBA Pula OPN 4
05.07 - 08 Pakoška regata - katamarani JK BIOGRAD Pakoštane-Biograd KAT 4
05.07 - 08 Srima 2016 KJD JADRIJA Srima OPN 3
05.07 - 12 Brennercom sailing week JK BIOGRAD Biograd ORC 4
05.07 - 14 Salona cup JK MANDE Šibenik OST 4
05.07 - 14 Regata Mateja Bencura JK FIRST SAILING Ka-Sumartin-Vela Luka-Hv-Ka OPN 4
05.07 - 14 First 35 One Design cup JK VENTAN Jezera-Murter OST 4
05.08 - 08 Gospi od Loreta u čast JK PRIMOŠTEN Primošten TRD 4
05.10 - 16 Poljska regata JK BIOGRAD Biograd OPN 4
05.12 - 16 Rina 1 JK BIOGRAD Biograd OPN 4
05.14 - 14 Fažolka 2016 JK ŠPINUT Split OPT OPN 4
05.14 - 15 Prvenstvo IŽ u monotipu JS ISTARSKE ŽUPANIJE Pula OST 3
05.14 - 15 11. Regata Labinska republika JK KVARNER Rabac OPN 4
05.14 - 15 Zadarska regata JK USKOK Zadar-Brgulje-Zadar OPN 4
05.14 - 17 Dolomythi cup JK BIOGRAD Biograd-Kornati OPN 4
05.14 - 21 Whisky cup JK MANDE Primošten OST 4
05.14 - 21 Kapetanska regata JK FIRST SAILING Ka-Tro-Maslinica-Hv-Ka OPN 4
05.14 - 21 Belorussian yacht week JK FIRST SAILING Ka-Tro- Milna-Vis-Ka OPN 4
05.21 - 22 Regata Sv. Jelina - Dan Grada Vodica 2016 JK TIJAT Vodički a. OPT LAS 3
05.21 - 22 Memorijal Antolić Česić JK ULJANIK PLOVIDBA Pula OPT 3
05.21 - 26 Erste Premier Trophy JK BIOGRAD Biograd-Murter OPN 4
05.21 - 28 45 FT JK FIRST SAILING Ka-Frapa-Palmižana-Milna-Ka OPN 4
05.21 - 28 11. Pomladna Ravbarca JK KON TIKI CROATIA Zadar OPN 4
05.21 - 28 Bussiness regatta JK KON TIKI CROATIA Pula OPN 4
05.21 - 28 AT 2016 JK ŠIBENIK Murter-Vis OPN 4
05.22 - 26 Gentleman sailing regatta JK ZADAR Biograd-Molat-Iž-Biograd OPN 4
05.22 - 26 Business regatta 2016 JK ZADAR Murter-Šolta-Hvar-Milna OPN 4
05.22 - 27 Aria 3 JK VAL ŠIBENIK Srednji Jadran OPN 4
05.23 - 26 Konjičanka JK KON TIKI CROATIA Biograd n/m OPN 4
05.23 - 27 Alpe Adria Sailing Week 2016 JK PUNAT Punat-a. Kvarnerića OPN 4
05.24 - 28 Viganj slalom open 2016 PŠD PELIŠKA JEDRA Pelješko-korčulanski k. NOD 3
05.24 - 28 PH NOD SLALOM m/ž PŠD PELIŠKA JEDRA Viganj NOD 2
05.25 - 28 Velenjčanka JK KON TIKI CROATIA Biograd n/m OPN 4
05.27 - 28 32. Međunarodna regata Croatia Cup 2016 JK PUNAT Punat-a. Kvarnerića OPN 4
05.27 - 29 Match race JK VAL ŠIBENIK Šibenik OPN 3
05.27 - 29 Sipar International regatta JK ORION Mošćenička Draga SNP 4
05.27 - 29 Regata grada Poreča JK HORIZONT -POREČ Poreč OPT 2
05.27 - 29 25. Komiška regata JK LABUD Split-Komiža-Split OPN ORC 4
05.28 - 28 SF F35 cup JK FIRST SAILING Ka-Šolta-Vis-Hv-Brač-Ka OPN 4
05.28 - 28 Škojorsko Mrduja JK POSTIRA Br-HV-Split-Šolt. k. OPN 4
05.28 - 29 Surf Pomer 2016 KJD POMER Pomerski z. T293 4
05.28 - 31 First sailing week JK FIRST SAILING Ka-Hvar-Ka OPN 4
05.28 - 31 Rotary Carniola regatta JK KON TIKI CROATIA Split OPN 4
05.28 - 06.01 Business cup JK BIOGRAD Biograd ORC 4
05.28 - 06.03 SF regatta JK VAL ŠIBENIK Srednji Jadran OPN 4
05.28 - 06.04 Patent cup JK FIRST SAILING Split OPN 4
05.28 - 06.04 Seawolf cup flotilla 2 JK BIOGRAD Biograd OPN 4
05.30 - 06.03 Trend regatta 2016 JK ŽAL Šibenski a. OPN 4
05.31 - 06.05 Cres sailing week - ORC srednjeeuropsko prvenstvo JK JEDRO Cres ORCI 1
06.01 - 03 Business sail adventure JK BIOGRAD Biograd ORC 4
06.01 . 04 Slovak business week JK FIRST SAILING Ka-Hvar-Ka OPN 4
06.01 . 04 Lions Konjice JK KON TIKI CROATIA Split OPN 4
06.02 - 05 Venezia-Novigrad-Venezia JK CLIVO Venezia-Novigrad-Venezia OPN 3
06.03 - 05 Sušac 100*2 JK MORNAR Split-Sušac-Split OPN 3
06.03 - 06 Burin YC race 1 JK BIOGRAD Biograd OPN ORC 4
06.04 - 04 25. Regata Sv. Kvirina Hrvatski JK SISCIA Zadar OPN 4
06.04 - 04 On i Ona JK USKOK Zadarski k. OPN 4
06.04 - 04 15. Klupska regata Giričić JK GIRIČIĆ Kaštela-Šolta Stomorska OPN 4
06.04 - 05 Primorska regata 2016 JK 3. MAJ Riječki z.-Kvarner OPN YST 4
06.04 - 05 68. Istarska regata JK ULJANIK PLOVIDBA Umag-Rovinj-Pula OPN 4
06.04 - 05 Biograd cup JK BIOGRAD Biograd OPT 4
06.04 - 05 Lapadska regata JK ORSAN DubrovnikKoločep. k. OPT LAS 3
06.04 - 07 Lions Vrhnika JK KON TIKI CROATIA Zadar OPN 4
06.04 - 11 Aichfeld yachting days JK MANDE Murter OPN 4
06.04 - 11 First 45 cup JK FIRST SAILING Ka-Tro-Milna-Vis-Ka OPN 4
06.04 - 11 Regatta Fortuna JK KON TIKI CROATIA Biograd n/m OPN 4
06.04 - 11 Team regatta JK YACHT TRAVEL Sukošan OPN 4
06.04 - 11 First 35 One Design cup 2 JK VENTAN Jezera- Murter OST 4
06.04 - 11 RYR 2016 JK VAL ŠIBENIK Srednji Jadran OPN 4
06.05 - 09 7. Regatta Adriatic sea JK ZADAR Sukošan-Iž-Žut-Sukošan OPN 4
06.06 - 11 Regata slalom (namjera org. SP IFCA) JK PODSTRANA Bol otok Brač NOD 4
06.06 - 13 ICECR JK KON TIKI CROATIA Zadar OPN 4
06.11 - 12 Proljetna regata YCB JK BIOGRAD Biograd OPN 4
06.11 - 18 Croatia First regatta JK FIRST SAILING Ka-Hvar-Vis-Korč OPN 4
06.11 - 18 Vishe Radugi cup JK MONOFLOT Srednjo-dalmat. Otoci OST 4
06.11 - 18 IT open race JK ŽAL Šibenski a. OPN 4
06.11 - 18 Amadeus Adriatic 2 JK ŠIBENIK Šibenik-Biograd-Šibenik OPN 4
06.16 - 19 Middle Adriatic offshore cup JK ZADAR Ancona-Božava-Ancona OPN 4
06.17 - 19 63. Splitova regata krstaša JK SPLIT Split-Jelsa-Split OPN ORC 4
06.17 - 19 Kup Podstrane u jedrenju na dasci slalom (open) JK PODSTRANA Podstrana NOD 4
06-18 - 18 11. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2016 JK NEVERIN Kvarnerski z. OPN 4
06.18 - 19 Regata Sv. Vid Rijeka JK 3. MAJ Riječki z. OPT L47 RAD 3
06.18 - 19 Wave summer cup 1 JK VAL ŠIBENIK Šibenik OPN 4
06.18 - 19 Supetarska regata JK ZENTA Split-Supetar OPN 4
06.18 - 19 Špinutova regata Optimista JK ŠPINUT Split OPT 3
06.19 - 23 Linz cup JK BIOGRAD Biograd-Kornati ORC 4
06.20 - 26 Rota Palagružona JK MORNAR Komiža-Palagruža TRD 4
06.22 - 26 Neretva Kite open Kiteboarding klub SPLIT ušče Neretve KBD 3
06.22 - 26 PH KITEBOARD COURSE FREESTYLE (sen,jun)m/ž-master Kiteboarding klub SPLIT ušće Neretve KBD 2
06.25 - 25 22. Kraljevačka regata krstaša open JK OŠTRO Kraljevački a. OPN 4
06.25 - 25 Regata dana državnosti JK ORSAN Dubrovnik-Koločep. k. OPN ORC 4
06.25 - 26 Regata 56 MDF JK VAL ŠIBENIK Šibenik OPT L47 RAD 420 3
06.25 - 07.02 Majstrovstva SR Salona 38 JK YACHT TRAVEL Primošten OPN 4
06.25 - 07.02 OVB Sailing JK YACHT TRAVEL Sukošan OPN 4
06.30 - 07.03 Šibenik - Civitanova 2016 JK VAL ŠIBENIK Ita-Hrv ORC 3
07.01 - 03 Viganj open 2016 JK UMAG Viganj T293 4
07.02 - 02 Selce open 2016 JK JADRO Selce OPN 4
07.02 - 03 32. Međunarodna regata Monfalcone - Umag - Monfalcone JK FIANDARA 1975 Monfalcone-Umag OPN 3
07.02 - 03 Krčka regata JK PLAV Krčki z. OPT L47 RAD 3
07.02 - 03 Regata Trani - Dubrovnik JK ORSAN Trani-Dubrovnik OPN 4
07.09 - 09 Regata ol Postirske fjere JK POSTIRA Brački k. OPN TRD 4
07.09 - 10 Kraljevačka regata L4.7 Optimist JK OŠTRO Kraljevački a. OPT L47 3
07.09 - 10 Regata Velebitskog k.a JK BURIN Velebitski k. OPN 4
07.09 - 16 VSHB regata JK KON TIKI CROATIA Biograd n/m OPN 4
07.10 - 10 Wave summer cup 2 JK VAL ŠIBENIK Šibenik OPN 4
07.10 - 10 2. Cavtat kup JK CAVTAT Cavtatski a. OPN ORC 4
07.15 - 16 Otvoreno prvenstvo grada Poreča JK HORIZONT -POREČ Poreč OPT RAD L47 3
07.16 - 16 Opatijka - Homo si Bordižat JK OPATIJA Opatija OPN 4
07.16 - 17 34. Zagrebačka regata JK ZAGREB Preko,-Zadarski k. OPN ORC 4
07.16 - 17 In Memoriam Tomislav Armanda JK ORION Mošećenička Draga OPT L47 RAD 3
07.23 - 23 24. Senjska regata JK SENJ Senjski a. OPN 4
07.29 - 31 Neretva slalom open PŠD PELIŠKA JEDRA Neretvanski k. NOD 4
07.30 - 31 Regata sv. Roko JK SV. FILIP I JAKOV Pašmanski k. OPT L47 RAD LAS T293 3
07.30 - 31 Otvoreno prvenstvo IŽ - Kup Mon Perin 2016 JS ISTARSKE ŽUPANIJE Bale-Colone OPT L47 RAD 3
07.30 - 31 Novljanska regata JK BURIN Novi Vinodolski OPT LAD L47 RAD 3
07.31 - 31 Latinskin idrun na kureja 2016 ŠD ZLARIN Zlarin OPN 4
08.04 - 05 Regata Dana pobjede i domovinske zahvalnosti JK BIOGRAD Biograd OPN 4
08.05 - 05 Rip Curl Adriakite Daskaški klub KARKADUR Bol KBD 4
08.05 - 07 Južnodalmatinska regata JK ORSAN Orebić-Dubrovnik OPN ORC 4
08.06 - 07 34. Lošinjska regata JK JUGO otok Lošinj OPN NHP 4
08.13 - 14 41. Betinska regata JK ŽAL Pirovački z. OPT L47 3
08.14 - 14 Mala noćna regata JK GAŽUL Postira otok Brač OPN 4
08.15 - 20 Krčka jedra 2016 JK PLAV Krčki z. TRD OPN 4
08.19 - 21 Otvoreno PH za šljuke JK SPLIT Split-Kaštelanski z. SNP 2
08.19 - 21 PH ŠLJUKA JK SPLIT Split SNP 2
08.20 - 21 Regata Dani Grada JD VAL CRIKVENICA Vinodolski k. OPT L47 RAD 3
08.20 - 21 Kup Dubašnice JK MALINSKA a. Malinske OPN 4
08.20 - 21 Dioklecijanova regata JK MORNAR Split OPT 3
08.20 - 27 Regata Laser U21 (namjera org. EP) JK MORNAR Split LAS 1
08.25 - 09.02 Regata Top Cat (namjera org. SP) JK BIOGRAD Biograd KAT 1
08.27 - 27 Regata ribarskog tjedna JD VAL CRIKVENICA Vinodolski k. OPN 4
08.27 - 28 5. Kup Košljun 2016 JK PUNAT Punat, Puntarska draga OPT 3
08.27 - 28 Splitova regata šljuka JK SPLIT Split-Kaštelanski z. SNP 4
08.27 - 28 Faros maraton JK ŠPINUT Split-Starigrad OPN 4
08.27 - 09.03 Industry cup JK FIRST SAILING Ka-Tro-Milna-Vis-Ka OPN 4
08.27 - 09.03 Rainbow regatta JK YACHT TRAVEL Biograd OPN 4
08.27 - 09.03 Alternautika sailing tour 2 JK VENTAN Jezera-Murter OST 4
08.29 - 09.04 PH ZA KADETE OPT(U16 pojed. i ekip.) 4.7(U17) 420(U17) TCH(U17)m/ž NA RAZMATRANJU KOD VZN kandidat JK POSTIRA Postira 420 L47 OPT TCH 2
08.29 - 09.04 PH ZA KADETE OPT(U16 pojed. i ekip.) 4.7(U17) 420(U17) TCH(U17)m/ž NA RAZMATRANJU KOD VZN kandidat JK ŽAL Betina 420 L47 OPT TCH 2
08.30 - 09.04 Star Eastern Hemisphere Championship 2016 JK MORNAR Split STAR 1
09.01 - 04 Rina 2 JK BIOGRAD Biograd OPN 4
09.02 - 04 Galijola 2016 JK OPATIJA Opatija OPN 4
09.02 - 04 Volosko open 2016 Društvo sportova na moru VOLOSKO Opatija FBD 3
09.03 - 03 Bunarina open - Memorijal Pavle Bajlo JK ULJANIK PLOVIDBA Pula OPN 4
09.03 - 04 9. Kup kaštelanskog z.a JK SPLIT Split-Kaštelanski z. OPN ORC 4
09.03 - 04 Porečki Delfin JK HORIZONT -POREČ Poreč L47 RAD LAS 3
09.03 - 10 Fakro JK MANDE Primošten OPN 4
09.03 - 10 JCI regatta JK FIRST SAILING Ka-Trogir-Milna-Vis-Ka OPN 4
09.04 - 04 Cavtatska regata JK CAVTAT Cavtatski a. OPN ORC 4
09.05 - 10 IT regatta JK BIOGRAD Biograd OPN 4
09.09 - 11 Trka oko Krka JK BURIN Krčki a. OPN ORC ORCI 4
09.09 - 11 PH OPTIMIST do 12 god. kad U12 m/ž JK OMIŠ Omiš OPT 2
09.10 - 11 Match race 3 JK VAL ŠIBENIK Šibenik OPN 3
09.10 - 13 Attems regatta JK KON TIKI CROATIA Biograd n/m OPN 4
09.10 - 14 IZ cup JK MAESTRAL Rovinj OPN 4
09.10 - 17 Champagno cup JK MANDE Primošten OPN 4
09.10 - 17 Media yacht week JK FIRST SAILING Ka-Tro-Milna-Vis-Ka OPN 4
09.10 - 17 Police sailing JK FIRST SAILING Kaštelanski z. OPN 4
09.10 - 17 Kremik Student regatta JK YACHT TRAVEL Murter OPN 4
09.10 - 17 Advocate cup JK MONOFLOT Srednjo-dalmat. otoci OST 4
09.10 - 17 Capstan sailing 2016 JK ŽAL Šibenski i Splitski a. OPN 4
09.10 - 17 AB 2016 JK ŠIBENIK Šibenik OPN 4
09.13 - 17 Komunalka JK KON TIKI CROATIA Biograd n/m OPN 4
09.15 - 18 Mrduja optimist kup - In mem. Boris Vujnović JK LABUD Split OPT 2
09.15 - 18 Stavebni regatta JK BIOGRAD Biograd OPN 4
09.15 - 25 Regata tisuću otoka JK JEDRO Rijeka-Tivat-Rijeka ORCI ORC IOCRA 3
09.17 - 17 Teuta 2016 - Regata za dame JK ZADAR Zadar OPN 4
09.17 - 18 28. Kepertov memorijal JK ZAGREB Jarun-veliko jezero OPT L47 T293 420 3
09.17 - 18 Rabačka regata JK KVARNER Rabac OPT L47 LAS 3
09.17 - 18 In Memoriam Alen Bruketa JK USKOK Zadar-Iž-Zadar OPN 4
09.17 - 18 La mula de parenzo JK HORIZONT -POREČ Poreč OPN 4
09.17 - 18 Labud classic JK LABUD Split-Bobovišća-Split OPN 4
09.17 - 23 Silver sail JK VAL ŠIBENIK Srednji Jadran OPN 4
09.17 - 24 Scandinavian racing week JK MANDE Primošten OST 4
09.17 - 24 Leassing cup JK FIRST SAILING Ka-Tro-Milna-Vis-Ka OPN 4
09.17 - 24 SAG Elektrovod cup JK FIRST SAILING Ka-Hvar-Ka OPN 4
09.17 - 24 Champions cup JK KON TIKI CROATIA Biograd n/m OPN 4
09.17 - 24 Korošica 2016 JK VENTAN Jezera-Murter OST 4
09.17 - 24 IFSEC bussines cup 16' JK ŽAL Šibenski a. OPN 4
09.17 - 24 MV Fun regatta JK MONOFLOT Srednjedalmat. otoci MON 4
09.18 - 18 Regata krstaša JK ORSAN Dubrovnik-Koločep. k. ORC OPN 4
09.18 - 18 Šibenik ORCi cup JK VAL ŠIBENIK Šibenski a. ORCI 4
09.18 - 18 Regata 20 milja riječkog zaljeva JK GALEB Kvarnerski z. OPN 4
09.18 - 18 Kvarnerska regata JK GALEB Kvarnerski z. OPN 4
09.18 - 22 Nike cup - Jadranski maraton JK ZADAR Zadar-Palagruža OPN 3
09.22 - 25 Ostesteirer cup - Dalmatian sun & fun cup JK BIOGRAD Biograd OPN 4
09.23 - 25 Burin YC race 2 JK BIOGRAD Biograd OPN ORC 4
09.23 - 27 Vision business club regatta JK BIOGRAD Biograd OPN 4
09.24 - 24 3. Otvorena klupska regata krstaša - Nautička 2016 JK 3. MAJ Riječki z. OPN YST 4
09.24 - 25 85. Mrdujska regata JK LABUD Split-Mrduja-Split OPN 3
09.24 - 25 Regata Sv. Mihovila JK VAL ŠIBENIK Šibenik STAR 420 L47 RAD 3
09.24 - 10.01 Adriatic sailing week JK MANDE Primošten OPN 4
09.24 - 10.01 Bav cup JK MANDE Biograd OPN 4
09.24 - 10.01 Newbie cup JK FIRST SAILING Ka-Šolta-Vis-Hv-Brač-Ka OPN 4
09.24 - 10.01 Navigare race week JK FIRST SAILING Ka-Mil-Hv-Vis-Korč-Polače-Du OPN 4
09.24 - 10.01 Newbie cup JK KON TIKI CROATIA Zadar OPN 4
09.24 - 10.01 11. Jesenska Ravbarca JK KON TIKI CROATIA Murter OPN 4
09.24 - 10.01 Eventry regatta JK MONOFLOT Srednjo-dalmat. otoci OST 4
09.24 - 10.01 Amadeus Adriatic 3 JK ŠIBENIK Šibenik OPN 4
09.25 - 27 25. Prethodni pokal JK Odisej JK ZADAR Sukošan-Zaglav OPN 4
09.30 - 10.02 Shimuni open JK SURF BASE ŠIMUNI Šimuni KBD NOD 3
09.30 - 10.02 Jedriličarski kup FSB I Sveučilišni nautički klub F.S.B Zadar-Preko MON 4
10.01 - 01 6. Kaštelanska regata JK GIRIČIĆ Kaštelanski z. OPN 4
10.01 - 01 Memorijal cap. Marka Marinovića JK DELFIN Pomer OPN 4
10.01 - 02 11. Šoltanska regata JK ZENTA Split-Stomorska OPN 4
10.01 - 05 Austrian offshore championship JK BIOGRAD Biograd OPN 4
10.01 - 06 Ness regatta 2016 JK ZADAR Murter-Primošten OPN 4
10.01 - 08 Kabestan autumn regatta JK FIRST SAILING Ka-Rog-Ka OPN 4
10.01 - 08 Cascaruda 2016 JK VENTAN Jezera-Murter OST 4
10.01 - 08 Hanse cup - Russia open JK MONOFLOT Srednjo-dalmat. otoci OST 4
10.01 - 08 AMS cup JK HORIZONT -POREČ Vrsar-Žut OPN 4
10.02 - 03 19. Rotary regata Zadar 2016 JK BIOGRAD Zadarski k. OPN 4
10.05 - 08 JK Odissey JK KON TIKI CROATIA Jezera OPN 4
10.06 - 08 Adria Techtack JK KON TIKI CROATIA Šibenik OPN 4
10.07 - 09 Murter windsurf cup 2016 JK KORNATI Pirovački k. FBD 4
10.07 - 09 Dubrovačka regata JK ORSAN Dubrovnik-Koločep. k. OPT 2
10.07 - 09 PH ORC INTERNATIONAL JK MARINA KAŠTELA Marina Kaštela ORCi 2
10.08 - 09 Prvenstvo IŽ JS ISTARSKE ŽUPANIJE Fažana LAS L47 RAD 3
10.08 - 09 ORC prvenstvo Splita JK ŠPINUT Split ORCI 3
10.08 - 15 Offshore regatta JK YACHT TRAVEL Biograd OPN 4
10.08 - 15 Mande cup JK MANDE Primošten OST 4
10.08 - 15 Sailing Forever cup JK FIRST SAILING Ka-Hv-Vis-Ka OPN 4
10.08 - 15 Adria cup JK FIRST SAILING Ka-Frapa-Palmiž-Mil-Ka OPN 4
10.08 - 15 Regata Fortuna JK KON TIKI CROATIA Biograd n/m OPN 4
10.08 - 15 Adria cup 2016 JK VENTAN Jezera-Murter OST 4
10.08 - 15 HTBR 2016 JK VAL ŠIBENIK Srednj. Jadran OPN 4
10.08 - 16 Revial race 2016 JK ŽAL Šibenski a. OPN 4
10.14 - 16 72. Viška regata JK LABUD Split-Vis-Split OPN ORC 3
10.15 - 16 Katamaran Primošten JK PRIMOŠTEN Primošten KAT 4
10.15 - 16 Zlatna ribica PBF 2016 JS ISTARSKE ŽUPANIJE Pula OPT L47 RAD 3
10.15 - 16 Kup Primoštena JK PRIMOŠTEN Primošten OPT LAS L47 RAD 3
10.15 - 16 Regata katamarana Podstrana JK PODSTRANA Podstrana KAT 4
10.15 - 18 Red Rooster cup JK KON TIKI CROATIA Zadar OPN 4
10.15 - 18 Seawolf cup flotilla 3 JK BIOGRAD Biograd-Murter OPN 4
10.15 - 21 Croatia coast cup JK BIOGRAD Biograd-Pula ORC 4
10.15 - 21 20. CNR JK VAL ŠIBENIK Srednj. Jadran OPN 4
10.15 - 22 NK regatta JK FIRST SAILING Ka-Tro-Mil-Vis-Ka OPN 4
10.15 - 22 20. Česka namorni rallye JK FIRST SAILING Ka-Hra-Bio-Piš-Žut-Sali-Hra-Ka OPN 4
10.16 - 21 Frapa business cup JK FRAPA Rogoznica OPN 4
10.20 - 22 Pomurksa regata 2016 JK ZADAR Murter-Žakan OPN 4
10.20 - 23 Round Long Island race JK KON TIKI CROATIA Zlar-Veli Rat-Zlar OPN 4
10.21 - 22 3. Samoborska regata JK SAMOBOR Biograd OPN 4
10.21 - 23 Memorijal Dr. Tiefenbach 2016 Sportski klub OLA SAILING Trogir-Hvar OPN 4
10.21 - 28 Laser Master Europeans (namjera org. EP) JK ZVIR Hvar-Pakleni k. LAS RAD 1
10.22 - 22 Bavadria cup 2016 JK MARINA KAŠTELA Kaštelanski z. OPN 4
10.22 - 22 Zadarska koka JK USKOK Zadarski k. OPN 4
10.22 - 23 Burin YC race 3 JK BIOGRAD Biograd OPN ORC 4
10.22 - 23 21. Trofej Zente JK ZENTA Split OPT 3
10.22 - 23 BBS regata JK BIOGRAD Biograd ORC OPN STAR OPT IOM 3
10.22 - 23 End of season JK BIOGRAD Biograd ORC 4
10.22 - 23 Kostrenska regata JK GALEB Riječki z. LAS 3
10.22 - 29 S-cup JK FIRST SAILING Ka-Jezera-Ka OPN 4
10.22 - 29 Savinjčanka JK BIOGRAD Biograd OPN 4
10.26 - 30 Jesenska regata YCB JK BIOGRAD Biograd OPN 4
10.26 - 30 PH OLIMPIJSKE KLASE AOC sen jun U21, vet m/ž NATJEČAJ U TIJEKU NATJEČAJ U TIJEKU 470 49E 49X FIN LAS RAD RSX 2
10.26 - 30 PH ZA JUNIORE LRD/U19-L4.7, 29er i 420/U18, TCH/U17 m/ž NATJEČAJ U TIJEKU NATJEČAJ U TIJEKU 29E 420 L47 RAD TCH 2
10.28 - 30 DP Match race JK VAL ŠIBENIK Šibenik OPN 2
10.28 - 30 Middle Adria cup JK BIOGRAD Biograd OPN 4
10.29 - 30 Splitova regata IOM JK SPLIT Split-Kaštelanski z. IOM 3
10.29 - 30 HalloWind JK MAESTRAL Rovinj OPT 3
10.29 - 31 S Cup JK BIOGRAD Biograd OPN 4
10.29 - 11.01 Hell of wind 2016 KJD JADRIJA Jadrija OPN 3
11.04 - 06 Match race 5 JK VAL ŠIBENIK Šibenik OPN 3
11.04 - 06 Impression Sailing Week JK BIOGRAD Biograd ORC OPN 4
11.04 - 06 Split open Kiteboarding klub SPLIT Split KBD 4
11.04 - 06 18. Kup Lošinja JK JUGO Lošinj OPT 2
11.04 - 06 Jedriličarski kup FSB II Sveučilišni nautički klub F.S.B Split MON 4
11.05 - 06 Trogirska regata JK TROGIR Trogir OPN 4
11.05 - 12 Champagno race JK MANDE Primošten OPN 4
11.10 - 13 Marina Kornati ORC cup JK BIOGRAD Biograd ORC 4
11.11 - 13 Laser Europa cup - Master JK JUGO Lošinj LAS RAD 2
11.11 - 13 Cup Opatije 2016 JK OPATIJA Opatija 470 L47 LAS RAD 1
11.11 - 13 Regata Jabuka 2016 JK TIJAT Vodice-Jabuka-Vodice OPN ORC 3
11.11 - 14 First 35 One Design cup 3 JK VENTAN Jezera-Murter OST 4
11.12 - 13 Kup Svetog Krševana JK USKOK Zadarski k. OPT 3
11.12 - 13 Umag Open 2016 JK UMAG Umag T293 OPT OPN 3
11.12 - 13 Maslina JK MANDE Primošten OST 4
11.19 - 20 Trogirska IOM regata (Mem. M. Pomenić) JK TROGIR Trogir IOM 3
11.21 - 22 ACI Cup Optimist JK CROATIA Kvarnerski z. OPT L47 RAD 3
11.25 - 27 Jesenska regata u jedrenju na dasci slalom (open) JK PODSTRANA Podstrana NOD 4
11.26 - 26 Barotul cup 2016 JK ZADAR Zadarski k. OPN 4
11.26 - 27 Lovranska regata 2016 JK ISTRA Lovran OPT 420 L47 RAD 3
11.26 - 28 Nagradna regata JK Zadar JK ZADAR Zad-Barot-Kuklj-Preko OPN ORC 4
11.27 - 29 Kapljica JK BIOGRAD Biograd IOM 3
12.01 - 04 Sv. Nikola 2016 JK VEGA Pula OPT LAS L47 RAD 470 1
12.02 - 04 17. Šibenska regata krstaša JK VAL ŠIBENIK Šibenik OPN ORC 4
12.03 - 03 Vološćanski predbožićni kup JK OPATIJA Opatija OPN 4
12.03 - 06 Sv. Nikola za samce JK MORNAR St-Blitv-Palag-Komiža OPN 3
12.06 - 06 Regata Sv. Nikole JK BIOGRAD Biograd OPN 4
12.10 - 11 21. Šibenska regata RU jedrilica JK VAL ŠIBENIK Šibenik IOM 3
12.17 - 18 Match race 6 JK VAL ŠIBENIK Šibenik OPN 3
12.17 - 18 Božićna regata JK BIOGRAD Zadar - Biograd OPN 4
12.17 - 18 22. Božićna regata JK ZENTA Split OPN 4
12.27 - 28 Christmas regatta JK BIOGRAD Biograd OPN 4
12.28 - 31 40. Međunarodna Novogodišnja regata JK ZVIR Hvar-Pakleni k. OPT LAS RAD L47 1
12.30 - 31 Novogodišnja regata JK BIOGRAD Biograd OPN 4