Kalendar Regata 2017

Published on

Moth

 

Kalendar regata u Hrvatskoj 2017.

DATUM ODRŽAVANJA

NAZIV REGATE

ORGANIZATOR

MJESTO ILI PODRUČJE PLOVIDBE

1. KLASA

01.02-02

Novogodišnja regata

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

01.13-14

Regata sv. Stošije

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC

01.20-22

Rogoznički kup 2017

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

Rogoznica

IOM

01.20-22

PH RU JEDRILICE

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

Rogoznica

IOM

01.28-29

Wave fleet race 1

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

Šibenik

NOD

02.05-05

Regata Sv. Vlaha

Jedriličarski klub ORSAN

Dubrovnik-Koločep. k.

OPN ORC

02.05-05

Okruška regata

Jedriličarski klub TROGIR

Trogir

OPN

02.11-12

Kup Kairos

Jedriličarski klub TROGIR

Trogir

OPT LAS L47 RAD T293

02.11-12

Wavw match race 1

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

Šibenik

MRC

02.14-14

Regata sv. Valentina

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC

02.18-19

16. IOM Trofej Zente

Jedriličarski klub ZENTA

Split

IOM

02.24-26

Karnevalska regata

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC

02.24-26

Velika nagrada Mornara

Jedriličarski klub MORNAR

Split

LAS L47 RAD

02.25-26

11. Memorijal Zlatana Pečenkovića

Jedriličarski klub VEGA

Pula

RAD L47 OPT

02.29-03.02

Split Kite open

Kiteboarding klub SPLIT

Split Žnjan

KBD

03.03-05

Pustolovni rally

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

03.04-05

Otvoreno prvenstvo Splita

Jedriličarski klub SPLIT

Kaštelanski z.-Splitski k.

L47 RAD OPT

03.04-05

8. IOM Opatija cup 2017

Jedriličarski klub OPATIJA

Opatija

IOM

03.04-05

Dan Uljanika

Jedriličarski klub ULJANIK PLOVIDBA

Pula

LAS L47 RAD

03.09-12

PMS žena

Jedriličarski klub HOST

Vis

OPN

03.11-12

Kup Rovinja i memorijal Aldo Prodan

jedriličarski klub MAESTRAL

Rovinj

RAD L47 OPT

03.11-12

Kup Makarske

Jedriličarski klub BURA MAKARSKA

Makarska

OPT L47

03.18-19

Zagrebačka proljetna regata

Jedriličarski klub SV. NIKOLA

Jarun

OPT

03.18-19

Šibenik fun cup 2017

Jedriličarski klub ŠIBENIK

Šibenik

OPN ORC

03.18-19

23. MNR riječka regata RU jedrilica

Riječki jedriličarski klub RIJEKA

Rijeka

IOM

03.18-25

Spring cup

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Split

OPN

03.24-26

Crikvenička regata

Jedriličarsko društvo VAL CRIKVENICA

Crikvenica-Vinodolski k.

OPT

03.25-04.01

201 Miles

Jedriličarski klub MANDE

Biograd

OPN

03.25-26

Zadar ORC cup

Jedriličarski klub USKOK

Zadarski k.

ORC

03.30-04.02

Proljetni apostoli 2017

Sportsko društvo NAUTIČKI CENTAR

Šibenik-Vis-Šolta-Primošten-Šibenik

OPN ORC

04.01-02

Primošten kup - Gospi od Loreta u čast

Jedriličarski klub PRIMOŠTEN

Primošten

OST

04.01-08

FirstbyFirst 8.0

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Trogir-Milna-Vis-Kaštela

OPN

04.01-08

500 miles

Jedriličarski klub MANDE

Drvenik

OPN

04.01-08

Alternautika sailing tour I

Jedriličarski klub VENTAN

Jezera-Murter

OST

04.01-08

Velikonočna regata 2017

Jedriličarski klub ŽAL

Murter-Dubrovnik-Murter

OPN

04.02-02

Memorijal Stanka Ninčevića

Jedriličarski klub ZENTA

Split

RG65

04.02-07

11. Zlatni gambet Jadrana

Jedriličarski klub ZADAR

Trogir-Dubrovnik-Rogoznica

OPN

04.05-08

21. Uskršnja regata

Jedriličarski klub A.N.A

TBD

OPN ORC

04.06-09

Season opening sailing

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

04.06-09

Poetovio cup Ptujčanka

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

04.07-09

MNR Proljetni kup za Optimiste

Jedriličarski klub OPATIJA

Opatija

OPT

04.08-15

Round Palagruža cannonball

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC

04.08-15

Three countries regatta

Jedriličarski klub ENDEMI

Biograd-Venecija-Portorož

OST

04.08-15

Mendula

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OST

04.12-15

8. Solaris cup 

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

Šibenik

OPT

04.13-16

Split olympic sailing seek

Jedriličarski klub LABUD

Split

420 FIN LAS L47 RSX

04.15-22

Three countries regatta

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Biograd-Portorož

OPN

04.16-20

Sententia 2017

Jedriličarski klub ZADAR

Sukošan-Murter-Žut

OST

04.19-23

Lions cup 2017

Jedriličarski klub ŽAL

Murtersko m.-Kornati

OPN

04.20-23

Lions CRO cup-Jedrima protiv droge

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Murter

OPN

04.20-23

Chioggia-Rovinj-Chioggia

jedriličarski klub MAESTRAL

Rovinj

OPN

04.22-23

Regata sv. Josipa

Jedriličarski klub ORIŠAC

Dugi Rat

OPT L47

04.22-25

Onedesign business sprint

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd-Umag

OPN ORC

04.21-23

Seascape challenge

Jedriličarski klub VENTAN

Jezera-Murter

OST

04.22-22

Gladuša 2017

Jedriličarski klub GUC

Sali

OPN

04.22-22

Joshua Slocum 2017

Jedriličarski klub ZADAR

Zadar

OPN ORC

04.22-23

6.Mittel Europa opti race

Jedriličarski klub HISTRIA

Umag

OPT

04.22-23

25. Velika nagrada grada Zagreba

Jedriličarski klub ZAGREB

Jarun

OPT L47 RAD 470 T293

04.22-23

15. Zlarinska regata krstaša

Športsko društvo ZLARIN

Zlarin

OPN

04.22-23

Proljetni kup Galeba

Jedriličarski klub GALEB

Riječki z.

OPT L47 LAS RAD SNP

04.22-29

Slovak sailing week

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštelanski z.-Stari Grad

OPN

04.22-29

Euroregatta

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OPN

04.22-29

Sententhia regatta

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OPN

04.23-25

Navigatour regatta

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

04.23-26

Hanse cup Adriatic

Jedriličarski klub ZENTA

Srednjedalmat. otoci

OPN

04.24-28

Gebirgsegler cup 2017

Jedriličarski klub VENTAN

Jezera-Murter

OST

04.26-05.02

Rovinj-Pesaro-Rovinj

jedriličarski klub MAESTRAL

Rovinj

OPN

04.27-27

Zadar outdoor sailing regatta

Jedriličarski klub USKOK

Zadarski k.

OPN

04.27-30

Jadranska regata

Jedriličarski klub HOST

Vis

OPN NHP

04.28-05.01

Adriatic Lagoon regatta

Jedriličarski klub LAGOON

Split-Maslinica-Palmižana-Trpanj-Split

KAT

04.28-05.01

Srima open

Klub jedrenja na dasci JADRIJA

Srima

NOD

04.28-30

Bavadria regata 2017

Jedriličarski klub MARINA KAŠTELA

Kaštela-Šolta-Hvar

OPN

04.29-05.01

Samobor cup 2017

Jedriličarski klub SAMOBOR

Šibenik

OPN

04.29-05.01

Split 1700

Jedriličarski klub SPLIT

Kaštelanski z.-Splitski k.

OPT

04.29-05.03

Kornati kup 2017

Jedriličarski klub KORNATI

Murter-Biograd-Kornati

ORC YRS

04.29-05.03

Kornati kup 2017

Jedriličarski klub KORNATI

Murter-Kornati

ORC YRS

04.29-05.05

YAC 2017

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

srednji Jadran

OPN

04.29-05.06

Regata Fortuna

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Primošten

OPN

04.29-05.06

Seawolf cup flotilla 1

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd-Murter

OPN

04.29-05.06

Zmey Gorynych cup

Jedriličarski klub ENDEMI

Biograd

OST

04.29-05.06

Kabestan Croatia regatta

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Trogir-Milna-Vis-Kaštela

OPN

04.29-05.06

Spring cup

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Biograd n/m

OPN

04.29-05.06

Navygator cup

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Biograd n/m

OPN

04.29-05.06

Majova regata

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OPN

04.29-05.06

Fortuna 14

Jedriličarski klub MANDE

Šibenik

OPN

04.29-05.06

 Kabestan regatta

Jedriličarski klub MONOFLOT

Srednjedalmat. o.

OPT

04.29-30

30. BG regata & Jeanneau family cup

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC STAR LAS OPT

04.29-30

Šibenik ORC cup

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

Šibenski k.

ORCI

04.30-05.04

5. Budweis regata

Jedriličarski klub ZADAR

Sukošan-Murter-Žut-Sukošan

OPN

05.01-01

Challenger cup

jedriličarski klub MAESTRAL

Rovinj

OPN

05.05-06

Pakoška regata - katamarani

Jedriličarski klub BIOGRAD

Zadar

KAT

05.05-07

Sv. Duje i Memorijal T. Mitrović

Jedriličarski klub MORNAR

Split

OPT

05.06-06

7. Regata sv. Duje

Jedriličarski klub ZENTA

Split

OPN

05.06-07

Wave match race 2

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

Šibenik

MRC

05.06-07

53. Pulska regata

Jedriličarski klub ULJANIK PLOVIDBA

Pula

OPN

05.06-11

Brennercom sailing week

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

05.06-13

Salona cup

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Trogir-Milna-Vis-Kaštela

OPN

05.06-13

EEC

Jedriličarski klub HOST

Splitski a

OPN

05.06-13

Salona cup

Jedriličarski klub MANDE

Šibenik

OST

05.06-13

Spring regatta

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OPN

05.06-13

CP VRC regatta

Jedriličarski klub MONOFLOT

Srednjedalmat. o.

OPN

05.06-13

Amadeus Adriatic 1

Jedriličarski klub ŠIBENIK

Šibenik

OPN

05.06-13

Offshore regata

Jedriličarski klub YACHT TRAVEL

Rogoznica

OPN

05.13-13

Fažolka 2017

Jedriličarski klub ŠPINUT

Split

OPN OPT

05.13-13

Fažolka

Jedriličarski klub ŠPINUT

Split

OPN

05.13-14

Zadarska regata

Jedriličarski klub USKOK

Zadarski k.-Virsko m.-Brguljski z.

OPN

05.13-14

Prvenstvo IŽ u monotipu

Jedriličarski savez ISTARSKE ŽUPANIJE

Pula

OST

05.13-14

Corinthia cup

Sportsko društvo VIHOR

Baška

OPT L47 RAD

05.13-17

Business cup

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC

05.13-18

RINA 

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

05.13-19

Murter cup 2017

Jedriličarski klub ŽAL

Murtersko m.-Kornati

OPN

05.13-20

Regata Mateja Bencura

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Milna-Vrboska-Hvar-Vis-Kaštela

OPN

05.13-20

Kapetanska regata

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Trogir-Maslinica-Hvar-Kaštela

OPN

05.13-20

Business cup

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Pula

OPN

05.13-20

Whisky cup

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OST

05.13-20

Kelo cup

Jedriličarski klub YACHT TRAVEL

Rogoznica

OPN

05.19-21

Regata grada Poreča 

Jedriličarski klub HORIZONT -POREČ

Poreč

OPT

05.19-21

Regata Grada Poreča OPT 1.6

Jedriličarski klub HORIZONT -POREČ

Poreč

OPT

05.19-26

Regata Poreč

Jedriličarski klub HORIZONT -POREČ

Poreč-Porto Picolo-Poreč

OST

05.19-26

Regata Poreč-Porto Picolo-Poreč

Jedriličarski klub HORIZONT -POREČ

Poreč-Porto Picolo-Poreč

OPN

05.20-20

Škojorko Mrduja

Jedriličarski klub POSTIRA

Srednjedalmat. a.

OPN

05.20-21

12. Regata Labinska republika

Jedriličarski klub KVARNER

Rabac

OPN

05.20-21

Regata Sv. Jelina - Dan Grada Vodica 2017

Jedriličarski klub TIJAT

Vodički a.

OPT LAS

05.20-21

Memorijal Antolić Česić

Jedriličarski klub ULJANIK PLOVIDBA

Pula

OPT L47 RAD

05.20-21

Wave fleet race 2

Jedrilčarski klub VAL ŠIBENIK

Šibenik

OST

05.20-27

Belorussian yacht week

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Trogir- Milna-Vis-Kaštela

OPN

05.20-27

12. Pomladna ravbarca

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Zadar

OPN

05.20-27

Austria cup

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OPN

05.21-25

Erste premier trophy

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

05.21-25

Alpe Adria sailing week 2017

Jedriličarski klub PUNAT

Punat-Kvarnerić a.

OPN

05.21-25

Gentleman sailing regata 2017

Jedriličarski klub ZADAR

Trogir-Hvar-Vis-Maslenica-Trogir

OPN

05.21-25

Business regata 2017

Jedriličarski klub ZADAR

Murter-Maslenica-Hvar-Milna

OPN

05.21-25

Middle Adriatic offshore cup 2017

Jedriličarski klub ZADAR

Ancona-Božava-Ancona

OPN

05.21-26

Aria 4

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

srednji Jadran

OPN

05.26-27

33. Croatia cup 2017

Jedriličarski klub PUNAT

Punat-Kvarnerić a.

OPN

05.26-28

World tour Match race M32

Jedriličarski klub HORIZONT -POREČ

Poreč

OST

05.26-28

World tour Match race M32

Jedriličarski klub HORIZONT -POREČ

Poreč

MOCRA

05.26-28

26. Komiška regata

Jedriličarski klub LABUD

Split-Komiža-Split

OPN ORC NHP

05.27-06.02

Business sail adventure

Jedriličarski klub ŽAL

Murtersko m.-Kornati

OPN

05.27-06.03

Grand prix regata

Jedriličarski klub YACHT TRAVEL

Rogoznica

OPN

05.27-28

Sipar international regata

Jedriličarski klub ORION

Mošćenička Draga

SNP

05.27-30

First sailing week

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštelanski z.-Stari Grad

OPN

05.27-30

Regata Rotary carniola

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Murter

OPN

05.27-31

Seawolf cup flotilla 2

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd-Murter

OPN

05.28-06.04

SF regata

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

srednji Jadran

OPN

05.30-06.02

Legal regata

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

srednji Jadran

OPN

05.31-06.03

Slovak business week

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštelanski z.-Stari Grad

OPN

05.31-06.05

Lions rally 2017

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Murter

OPN

06.02-02

On i ona

Jedriličarski klub USKOK

Zadarski k.

OPN

06.02-04

Sušac 100*2

Jedriličarski klub MORNAR

Split-Sušac-Split

OPN

06.02-04

Regata Vieste - Lastovo parkovi

Jedriličarski klub BIOGRAD

Vieste-Lastovo

OST

06.02-04

Podstrana open

Jedriličarski klub PODSTRANA

Podstrana

NOD

06.02-05

Burin YC Race 1

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC

06.03-03

26. Regata sv. Kvirina

Hrvatski jedriličarski klub SISCIA

Zadarski a.

OST

06.03-03

Klupska regata Giričić

Jedriličarski klub GIRIČIĆ

Kaštela-Šolta (Stomorska)

OPN

06.03-04

Primorska regata

Jedriličarski klub 3. MAJ

Rijeka-Cres-Rijeka

OPN YRS

06.03-04

Biograd cup

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPT LAS

06.03-04

Lapadska regata

Jedriličarski klub ORSAN

Dubrovnik-Koločep. k.

OPT LAS

06.03-04

69. Istarska regata

Jedriličarski klub ULJANIK PLOVIDBA

Umag-Rovinj-Pula

OPN

06.03-06

Regata Konjičanka

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Biograd n/m

OPN

06.03-10

45 FT

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Frapa-Palmižana-Milna-Kaštela

OPN

06.03-10

Aichfeld yachting days

Jedriličarski klub MANDE

Murter

OPN

06.03-10

Russian yacht rally

Jedriličarski klub ŠIBENIK

Šibenik

OPN

06.03-10

RYR 2017

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

srednji Jadran

OPN

06.03-10

First 35 One design cup I

Jedriličarski klub VENTAN

Jezera-Murter

OST

06.06-10

Trend regatta 2017

Jedriličarski klub ŽAL

Šibenski a.

OPN

06.07-10

Velenjčanka 2017

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Biograd n/m

OPN

06.10-11

Regata sv. Vid

Jedriličarski klub 3. MAJ

Riječki z.

OPT L47 RAD

06.10-11

Proljetna regata YCB

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

06.10-11

2. Dioklecijanova regata

Jedriličarski klub ZENTA

Split-Supetar-Split

OPN

06.10-13

Lions Vrhnika

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Split

OPN

06.10-17

Roman regatta

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Trogir-Milna-Vis-Kaštela

OPN

06.10-17

Team regatta 

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OPN

06.10-17

Vishe radugi cup 2017

Jedriličarski klub MONOFLOT

Srednjedalmat. o.

OPN

06.10-17

IT open race

Jedriličarski klub ŠIBENIK

Šibenik

OPN

06.10-17

Ahmad tea regatta 2017

Jedriličarski klub ŠIBENIK

Šibenik

OPN

06.10-17

Team Regata

Jedriličarski klub YACHT TRAVEL

Kremik

OPN

06.10-17

Skolkovo friends cup 2017

Jedriličarski klub ŽAL

Šibenski a.

OPN

06.10-17

It open race 2017

Jedriličarski klub ŽAL

Šibenski a.

OPN

06.13-27

Croatia first regatta

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Hvar-Vis-Korčula

OPN

06.14-18

Neretva Kite open

Kiteboarding klub SPLIT

ušće Neretve

KBD

06.15-18

Čiringito open

Pomorsko sportska udruga PELIŠKA JEDRA

Viganj

NOD

06.16-18

64. Splitova regata krstaša

Jedriličarski klub SPLIT

Split -Jelsa-Split

OPN ORC

06.17-17

12. Grobnička regata - Paštekin memorijal 2017

Jedriličarski klub NEVERIN

Kvarnerski z.

OPN

06.17-18

Špinutova regata Optimista

Jedriličarski klub ŠPINUT

Split

OPT

06.17-24

Patent cup

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Trogir- Milna-Vis-Kaštela

OPN

06.17-24

Fortuna 2017

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Split

OPN

06.17-24

Olga Kotova event

Jedriličarski klub MONOFLOT

Srednjedalmat. o.

OPN

06.17-24

Linz cup 2017

Jedriličarski klub ŽAL

Šibenski a.

OPN

06.17-24

Window cup 2017

Jedriličarski klub ŽAL

Šibenski a.

OPN

06.20-23

ESSA cup

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

06.20-24

PH NOD SLALOM

Pomorsko sportska udruga PELIŠKA JEDRA

Viganj

NOD

06.20-24

PH NOD FREESTYLE

Klub jedrenja na dasci TRI STRIJELE

Perna

NOD

06.20-27

Sailing week

Jedriličarski klub YACHT TRAVEL

Rogoznica

OPN

06.23-28

Rota Palagružona

Jedriličarski klub MORNAR

Komiža-Palagruža

TRD

06.24-24

23. Kraljevačka regata krstaša

Jedriličarski klub OŠTRO

Kraljevački a.

OPN

06.24-25

Regata 58. MDF

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

Šibenik

OPT L47 RAD

06.25-25

Regata-Dan državnosti

Jedriličarski klub ORSAN

Dubrovnik-Koločep. k.

OPN ORC

06.30-07.03

Šibenik-Civitanova 2017

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

Hrvatska-Italija

ORC

07.01-01

Selce open 2017

Jedriličarski klub JADRO

Selce

OPN

07.01-02

33. MNR Monfalcone-Umag-Monfalcone

Jedriličarski klub FIANDARA 1975

Umag

OST

07.01-02

Krčka regata 2017

Jedriličarski klub PLAV

Krčki z.

OPT L47 LAS

07.01-08

Broker consulting regatta

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OPN

07.04-05

Regata Trani-Dubrovnik

Jedriličarski klub ORSAN

Trani-Dubrovnik

OST

07.07-09

Neretva open

Pomorsko sportska udruga PELIŠKA JEDRA

Neretva

NOD

07.08-08

3. Cavtat kup

Jedriličarski klub CAVTAT

Cavtatski a.

OPN ORC

07.08-08

Regata ol Postirske fjere

Jedriličarski klub POSTIRA

Brački k.

OPN

07.08-09

Velebitskog kanala

Jedriličarski klub BURIN

Velebitski k.

OPN

07.08-09

Kraljevačka regata

Jedriličarski klub OŠTRO

Kraljevački a.

OPT L47

07.08-15

VSB MGU

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Split

OPN

07.15-15

Opatijka - Homo si Bordižat

Jedriličarski klub OPATIJA

Opatija

OST

07.15-16

Otvoreno prvenstvo grada Poreča

Jedriličarski klub HORIZONT -POREČ

Poreč

OPT RAD L47

07.15-16

Otvoreno prvenstvo grada Poreča

Jedriličarski klub HORIZONT -POREČ

Poreč

OPT LAS L47

07.15-16

35. Zagrebačka regata

Jedriličarski klub ZAGREB

Zadarski k.

OPN ORC

07.22-22

25. Senjska regata

Jedriličarski klub SENJ

Senj

OPN

07.29-30

Novljanska regata

Jedriličarski klub BURIN

Novi Vinodolski

OPT LAS L47 RAD

07.29-30

Regata sv. Roko

Jedriličarski klub SV. FILIP I JAKOV

Pašmanski k.

OPT L47 RAD LAS T293

07.30-30

Latinskin idrun na kureja 2017

Športsko društvo ZLARIN

Zlarin

TRD

08.04-06

Južnodalmatinska regata

Jedriličarski klub ORSAN

Orebić-Dubrovnik

OPN ORC

08.05-05

Regata Dana pobjede i domovinske zahvalnosti

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

08.05-06

Lošinjska regata

Jedriličarski klub JUGO

 Lošinj

OPN NHP

08.05-06

Otvoreno prvenstvo IŽ-Kup Mon Perin 2017

Jedriličarski savez ISTARSKE ŽUPANIJE

Bale-Colona

OPT L47 RAD

08.12-12

Mala noćna regata

Jedriličarski klub GAŽUL

luka Postira

OPN

08.12-12

Krčka jedra 2017

Jedriličarski klub PLAV

Krčki z.

OPN

08.12-13

42. Betinska regata

Jedriličarski klub ŽAL

Pirovački z.

OPT L47

08.12-13

Kup Košljun 2017

Jedriličarski klub PUNAT

Punat-Puntarska Draga

OPT

08.18-20

Splitova regata šljuka

Jedriličarski klub SPLIT

Kaštelanski z.-Splitski k.

SNP

08.19-19

Regata sv. Roka

Jedriličarski klub BUSOLA

Dubrovnik-Slano

OPN

08.19-20

Kup Dubašnice

Jedriličarski klub MALINSKA

Malinska

OPN

08.19-20

Regata dani Grada

Jedriličarsko društvo VAL CRIKVENICA

Crikvenica-Vinodolski k.

OPT L47 RAD

08.22-23

Dioklecijanova regata

Jedriličarski klub MORNAR

Split

OPT

08.26-09.02

First 35 One design cup II

Jedriličarski klub VENTAN

Jezera-Murter

OST

08.26-26

Regata ribarskog tjedna

Jedriličarsko društvo VAL CRIKVENICA

Crikvenica-Vinodolski k.

OPN YRS

08.26-27

Faros maraton

Jedriličarski klub ŠPINUT

Split-Starigrad

OPN

08.28-09.03

PH ZA KADETE OPT(U16 pojed. i ekip.) 4.7(U17) 420(U17) TCH(U16)m/ž

Jedriličarski klub POSTIRA

Postira otok Brač

420 L47 OPT TCH

09.02-02

Bunarina open-Memorijal Pavle Bajlo

Jedriličarski klub ULJANIK PLOVIDBA

Pula

OPN

09.02-03

Porečki Delfin

Jedriličarski klub HORIZONT -POREČ

Poreč

L47 RAD

09.02-03

Porečki Delfin

Jedriličarski klub HORIZONT -POREČ

Poreč

LAS L47

09.02-09

JCI sailing week

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Šolta-Vis-Hvar-Brač-Kaštela

OPN

09.02-09

Fakro

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OPN

09.02-09

Master sailing

Jedriličarski klub YACHT TRAVEL

Rogoznica

OPN

09.06-09

Grand prix Mornara

Jedriličarski klub MORNAR

Split

LAS

09.08-10

PH OPTIMIST do 12 god. kad U12 m/ž

Jedriličarski klub KVARNER

Rabac

OPT

09.08-10

Trka oko Krka

Jedriličarski klub JADRO

 Krk

OPN ORC

09.09-10

Labud classic

Jedriličarski klub LABUD

Split-Bobovišće-Split

OPN

09.09-10

10. Kup kaštelanskog zaljeva

Jedriličarski klub SPLIT

Kaštelanski z.

OPN ORC

09.09-13

IZ cup

jedriličarski klub MAESTRAL

Rovinj

OPN

09.09-16

Hungary week

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Frapa-Palmižana-Milna-Kaštela

OPN

09.09-16

Champagno cup

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OPN

09.09-16

Amadeus Adriatic 2

Jedriličarski klub ŠIBENIK

Šibenik

OPN

09.09-16

Student Regata

Jedriličarski klub YACHT TRAVEL

Kaštela

OPN

09.09-16

Fun regata

Jedriličarski klub YACHT TRAVEL

Rogoznica

OPN

09.09-17

Stavebni regatta

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

09.12-19

Regata za Lasere (namjera org. SP)

Jedriličarski klub MORNAR

Split

LAS

09.14-24

Regata tisuću otoka

Riječki jedriličarski klub RIJEKA

Rijeka-Tivat-Rijeka

ORC MOCRA

09.15-17

Volosko open 2017 (23.-24.09. REZERVNI TERMIN)

Društvo sportova na moru VOLOSKO

Opatija-Volosko(područje uvale Preluk)

NOD

09.15-17

Oststseirer cup 2017

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC

09.16-16

Teuta 2017-Regata za dame

Jedriličarski klub ZADAR

Zadar

OPN

09.16-17

Regata hrvatskih mornara

Jedriličarski klub BURA MAKARSKA

Makarska

OPN

09.16-17

La Mula de Parenzo

Jedriličarski klub HORIZONT -POREČ

Poreč

OST

09.16-17

LA Mula De Parenzo

Jedriličarski klub HORIZONT -POREČ

Poreč

OPN

09.16-17

Rabačka regata 2017

Jedriličarski klub KVARNER

Rabac

OPT L47 LAS

09.16-17

In Memoriam Alen Bruketa

Jedriličarski klub USKOK

Zadarski i srednji k.

OPN

09.16-17

Kvarnerska regata

Jedriličarski klub GALEB

Kvarneski z.

OPN YRS

09.16-21

Nike cup-Jadranski maraton

Jedriličarski klub ZADAR

Zadar-Palagruža

OPN

09.16-23

Deltech cup

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Trogir- Milna-Vis-Kaštela

OPN

09.16-23

SAG elektrovod cup

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštelanski z.-Stari Grad

OPN

09.16-23

Champions cup

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Split

OPN

09.16-23

Scandinavian racing week

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OST

09.16-23

Hanse cup-Russia open

Jedriličarski klub MONOFLOT

Srednjedalmat. o.

OPN

09.16-23

Alternautika sailing tour II

Jedriličarski klub VENTAN

Jezera-Murter

OST

09.16-23

B2B sailing

Jedriličarski klub YACHT TRAVEL

Rogoznica

OPN

09.16-23

IFSEC business cup 2017

Jedriličarski klub ŽAL

Šibenski a.

OPN

09.17-17

Regata krstaša

Jedriličarski klub ORSAN

Dubrovnik-Koločep. k.

OPN ORC

09.18-23

IT regatta

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

09.20-22

Silver sail

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

srednji Jadran

OPN

09.21-30

Regata za veterane Laser (namjera org. SP)

Jedriličarski klub MORNAR

Split

LAS

09.23-23

Otvorena klupska regata krstaša - Nautička 2017

Jedriličarski klub 3. MAJ

Riječki z.

OPN YRS

09.23-24

Katamaran Primošten

Jedriličarski klub PRIMOŠTEN

Primošten

KAT

09.23-24

29. Kepertov memorijal

Jedriličarski klub ZAGREB

Jarun

OPT L47 RAD 470

09.23-24

2. Prvenstvo grada Zagreba

Jedriličarski klub ZAGREB

Jarun

OPT L47 RAD T293

09.23-30

ICCA Adria

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC

09.23-30

Newbie cup

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Trogir-Milna-Vis-Kaštela

OPN

09.23-30

Navigare race week

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Šolta-Vis-Hvar-Brač-Kaštela

OPN

09.23-30

Newbie cup

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Split

OPN

09.23-30

Adriatic sailing week

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OPN

09.23-30

Bav cup

Jedriličarski klub MANDE

Biograd

OPN

09.23-30

BAV cup

Jedriličarski klub MANDE

Biograd-Primošten-Trogir-Šibenik-Skradin

OPN

09.23-30

Eventery regatta

Jedriličarski klub MONOFLOT

Srednjedalmat. o.

OPN

09.23-30

Wine Week

Jedriličarski klub YACHT TRAVEL

Rogoznica

OPN

09.23-30

ICCA 2017

Jedriličarski klub ŽAL

Murtersko m.

OPN

09.24-26

26. Prehodni pokal JK Odisej

Jedriličarski klub ZADAR

Sukošan-Zaglav

OPN

09.24-28

Burin YC race 2

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC

09.24-28

Vision business club regatta

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

09.29-10.01

Shimuni open

Jedriličarski klub SURF BASE ŠIMUNI

Maunski k.

KBD NOD KAT

09.29-10.01

Mrduja Optimist kup (13.-15.10. REZERVNI TERMIN)

Jedriličarski klub LABUD

Split

OPT

09.29-10.01

35. Galijola 2017. "In memoriam Veljko Barbieri"

Jedriličarski klub OPATIJA

Opatija-Galijola-Opatija

OST YRS

09.29-10.01

Jedriličarski kup FSB 2017

Sveučilišni nautički klub F.S.B

Zadar

OST

09.29-10.01

Šimuni one hour open

Jedriličarski klub SURF BASE ŠIMUNI

Šimuni

NOD

09.30-10.01

Regata Sv. Mihovila

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

Šibenik

OPT L47 RAD

09.30-10.01

12. Šoltanska regata

Jedriličarski klub ZENTA

Split-Stomorska-Split

OPN

09.30-10.07

Champions cup

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Rogoznica-Kaštela

OPN

09.30-10.07

AMS cup

Jedriličarski klub HORIZONT -POREČ

Vrsar-Trogir

OPN

09.30-10.07

ASK

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OPN

09.30-10.07

SG Stern Deutchlandpokal 2017

Jedriličarski klub ŽAL

Murtersko m.

OPN

09.30-30

Memorijal cap. Marka Marinovića

Jedriličarski klub DELFIN

Pomer

OPN

09.30-30

20. milja riječkog zaljeva

Jedriličarski klub GALEB

Riječki z.

OPN YRS

09.30-30

Orebićka regata optimista

Pomorsko športska udruga PELIŠKA JEDRA

Pelješki k.

OPT

10.01-02

20. Rotary sailing regatta

Jedriličarski klub USKOK

Zadarski k.-srednji k.-Pašmanski k.

OPN

10.01-04

Austrian offshore championship

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC

10.01-05

Seapromo regata 2017

Jedriličarski klub ZADAR

Murter-Primošten-Murter

OPN

10.01-06

Cascaruda 2017

Jedriličarski klub VENTAN

Jezera-Murter

OST

10.01-08

AMS kup

Jedriličarski klub HORIZONT -POREČ

Vrsar-Trogir-Rogoznica-Murter-Žut

OST

10.05-08

Adria techtack

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Vodice

OPN

10.06-08

Dubrovačka regata

Jedriličarski klub ORSAN

Dubrovnik-Koločep. k.

OPT

10.06-08

Murter open (14.-15.10. REZERVNI TERMIN)

Jedriličaski klub KORNATI

Betina

NOD

10.07-08

86. Mrdujska regata

Jedriličarski klub LABUD

Split-Mrduja-Split

OPN

10.07-08

ORC prvenstvo Splita

Jedriličarski klub ŠPINUT

Split

ORC

10.07-08

Prvenstvo IŽ - 2. Memorijal kapetan Lucio Toffetti

Jedriličarski savez ISTARSKE ŽUPANIJE

Fažana

L47 RAD

10.07-10

Seawolf cup flotilla 3

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd-Murter

OPN

10.07-14

12. Jesenska ravbarca

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Murter-Biograd n/m

OPN

10.07-14

MRSI race

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Šibenik

OPN

10.07-14

Mande cup

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OST

10.07-14

Slovak championship

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OPN

10.07-14

Majstrovstva SR Salona 38

Jedriličarski klub YACHT TRAVEL

Kremik

OPN

10.07-14

Cascaruda Yacht Challenge 2017

Jedriličarski klub ŽAL

Srednje-dalmatinski o.

OPN

10.07-14

Ocean cup 

Jedriličarski klub MONOFLOT

Srednje-dalmatinski o.

OPN

10.08-13

Adria cup 2017

Jedriličarski klub VENTAN

Jezera-Murter

OST

10.09-12

Sarres cup

Jedriličarski klub MARINA KAŠTELA

Kaštela-Brač-Hvar-Šolta

OST

10.12-14

Pomurska regata 2017

Jedriličarski klub ZADAR

Murter-Žakan

OPN

10.13-15

73. Viška regata (20.-22.10. REZERVNI TERMIN)

Jedriličarski klub LABUD

Split-Vis-Split

OPN ORC NHP

10.14-15

Kup  Primoštena

Jedriličarski klub PRIMOŠTEN

Primošten

OPT LAS RAD L47

10.14-15

Zlatna ribica PBF 2017

Jedriličarski savez ISTARSKE ŽUPANIJE

Pula

OPT L47 RAD

10.14-20

Offshore challenge

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd-Pula

OPN ORC

10.14-21

BoatAround regatta

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Milna-Vrboska-Hvar-Vis-Kaštela

OPN

10.14-21

21. Česka namorni rally

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Trogir-Jezera-Šibenik-Kaštela

OPN

10.14-21

Red rooster cup

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Split-Biograd n/m

OPN

10.19-22

BBS regata-Samoborska regata

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN OPT LAS STAR KAT

10.19-22

Savinjčanka

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

10.19-22

Burin YC race 3

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC

10.20-22

4. Samoborska regata

Jedriličarski klub SAMOBOR

Biograd

OPN

10.20-22

Memorijal Dr. Tiefenbach 2017

Sportski klub OLA SAILING

Trogir-Hvar

OPN

10.21-21

Zadarska koka

Jedriličarski klub USKOK

Zadarski k.

OPN

10.21-21

7. Kaštelanska regata

Jedriličarski klub GIRIČIĆ

Kaštelanski z.

OPN

10.21-22

Kostrenska regata

Jedriličarski klub GALEB

Riječki z.

LAS L47 OPT RAD SNP

10.21-22

22. Trofej Zente

Jedriličarski klub ZENTA

Split

OPT L47

10.21-28

S-cup

Jedriličarski klub FIRST SAILING

Kaštela-Jezera-Kaštela

OPN

10.22-26

Frapa business cup 2017

Jedriličarski klub FRAPA

Rogoznica-Primošten

OPN

10.22-27

S cup 2017

Jedriličarski klub VENTAN

Jezera-Murter

OST

10.25-28

End of season 2017

Jedriličarski klub KUN

Biograd-Dugi otok

OST

10.25-29

PH AOC SENIORI I JUNIORI

Jedriličarski klub BURA MAKARSKA

Makarska

470 49E 49X FIN LAS RAD RSX // 420 L47 RAD TCH

10.26-29

Jesenska regata YCB

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN

10.27-29

Round long island race

Jedriličarski klub KON TIKI CROATIA

Zlarin-Veli Rad-Zlarin

OPN

10.27-29

Hell of wind (04.-05.11. REZERVNI TERMIN)

Klub jedrenja na dasci JADRIJA

Jadrija

NOD

10.28-28

BavAdria cup

Jedriličarski klub MARINA KAŠTELA

Kaštelanski z.

OST

11.02-05

PH ORC INTERNATIONAL

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

Šibenik

ORCi

11.03-05

Middle Adria cup

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC

11.03-05

Impression sailing week

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC

11.03-05

19. Kup Lošinja

Jedriličarski klub JUGO

 Lošinj

OPT

11.03-06

Wavw match race grand finale

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

Šibenik

MRC

11.04-04

Cavtatska regata

Jedriličarski klub CAVTAT

Dubrovnik-Cavtat

OPN ORC

11.04-05

Splitova regata IOM

Jedriličarski klub SPLIT

Kaštelanski z.

IOM

11.04-05

Trogirska regata

Jedriličarski klub TROGIR

Trogir

OPN

11.04-05

Pelješka regata krstaša

Pomorsko športska udruga PELIŠKA JEDRA

Pelješki i lastovski k.

OPN

11.04-11

Champagno race

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OPN

11.10-12

Europa master cup

Jedriličarski klub JUGO

 Lošinj

LAS RAD

11.10-12

Cup Opatije 2017.

Jedriličarski klub OPATIJA

Opatija

LAS RAD L47 SNP

11.10-12

Regata Jabuka 2017

Jedriličarski klub TIJAT

Vodice-Jabuka-Vodice

OPN ORC

11.10-17

First 35 one design cup III

Jedriličarski klub VENTAN

Jezera-Murter

OST

11.11-12

Kup Sv. Krševana

Jedriličarski klub USKOK

Zadarski k.

OPT

11.11-18

Maslina

Jedriličarski klub MANDE

Primošten

OST

11.17-19

PH DVOBOJSKO JEDRENJE

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

Šibenik

OPN

11.17-19

King of the South

Jedriličarski klub PODSTRANA

Podstrana

NOD

11.18-19

ACI Cup Optimist

Jedriličarski klub CROATIA

Kvarnerski z.

OPT L47

11.18-19

Trogirska IOM regata (Memorijal Marin Pomenić)

Jedriličarski klub TROGIR

Trogir

IOM

11.25-25

Barotul Cup 2017

Jedriličarski klub ZADAR

Zadarski k

OPN MON

11.25-26

Lovran 2017

Jedriličarski klub ISTRA

Istarski a.

OPT L47 RAD 420

11.25-28

Nagradna regata JK Zadar

Jedriličarski klub ZADAR

Zadar-Barotul-Sutomišćica

OPN ORC

12.01-03

18. Šibenska regata krstaša

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

Šibenik

OPN ORC

12.02-02

Vološćanski predbožićni kup 2017.

Jedriličarski klub OPATIJA

Volosko

OST

12.02-04

Marina Kornati cup

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC

12.03-06

Sv. Nikola za samce

Jedriličarski klub MORNAR

Split-Blitvenica-Palagruža-Komiža

OPN

12.06-06

Regata sv. Nikole

Jedriličarski klub BIOGRAD

Biograd

OPN ORC

12.07-10

Sv. Nikola 2017

Jedriličarski klub VEGA

Pula

470 LAS RAD L47 OPT

12.16-17

Božićna regata

Jedriličarski klub USKOK

Biograd - Zadar

OPN

12.16-17

Wave fleet grand finale

Jedriličarski klub VAL ŠIBENIK

Šibenik

NOD

12.16-17

23. Božićna regata

Jedriličarski klub ZENTA

Split

OPN

12.26-26

Božićna regta

Jedriličarski klub ORSAN

Dubrovnik-Koločep. k.

OPN ORC

12.28-31

41. Novogodišnja regata

Jedriličarski klub ZVIR

Hvar-Pakleni k.

OPT LAS L47 RAD