Regata Sv. Krševan - Leon Kljuš lako do pobjede u Zadru

Published on

optimistzadar

Leon Kljuš je pobijedio u dva plova, a u trećem je bio drugi što je bilo sasvim dovoljno za pobjedu na regati Sv. Krševana. Drugo mjesto pripalo je Svenu Stevanoviću. Tri plova u Zadru uspješno su odjedrena usprkos upornoj kiši, a zahvaljujući upornosti organizatora i najmlađih jedriličara. Stalna kiša bitno je ograničavala vidljivost i optimistima nije bilo lako,  ali u njihovim godinama jedrenje po kiši vjerojatno ne predstavlja ništa naspram muka koje im zadaju škola, roditelji, ovisnosti o internetu i video igricama... Tako da su se na licima gotovo stotinu mladih učesnika uglavnom mogli zamijetiti smješak i zadovoljstvo. 

Kup Krsevana 2012

 

Rezultati

 

Overall

 

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 93, Scoring system: Appendix A
 
PlasmanNacJedroKormilarSpolUzrastRodenKlubR1R2R3Bodovi
1 CRO Leon Kljus M 2000 JD Val - Crikvenica 2 1 1 4
2 CRO 1046 Sven Stevanovic M 2000 JK Maestral - Rovinj 4 4 2 10
3 POL 1594 Lemur Mikolaj M 1998 YC Polski - Gdynia 7 3 5 15
4 POL 1159 Butonski Tytus M do 12 2001 YC Polski - Gdynia 3 7 6 16
5 POL 1660 Weiss Marta Z 1999 YC Polski - Gdynia 5 13 4 22
6 POL 1603 Urbas Aga Z 1998 YC Polski - Gdynia 8 2 13 23
7 CRO 1024 Mika Maglica M 2000 JK Galeb - Kostrena 13 8 3 24
8 POL 1447 Pilarczyk Iyichal M 1999 YC Polski - Gdynia 1 21 12 34
9 POL 1384 Remindiusz Zgrych M 1998 YC Kamen-Pomorski 11 5 19 35
10 CRO 1081 Lovre Marfat M 2000 JK Uskok - Zadar 12 16 7 35
11 POL 1596 Krzysztof Bykoljski M 2000 YC Kamen-Pomorski 6 17 16 39
12 CRO 1079 Kresimir Bumeta M 2000 YC Croatia - Opatija 23 9 22 54
13 CRO 957 Hrvoje Suracak M 2000 JK Val - Sibenik 26 14 17 57
14 CRO 1970 Roko Vekic M 2000 JK Zvir - Hvar 17 22 18 57
15 POL 1830 Bielecki Borys M 2000 YC Polski - Gdynia 16 18 27 61
16 POL 1612 Kacper Ludljinski M 2000 YC Kamen-Pomorski 31 23 10 64
17 CRO 1060 Marko Smolic M 2000 JK Val - Sibenik 36 20 11 67
18 CRO 866 Karla Savar Z 1999 YC Zagreb - Zagreb 15 12 40 67
19 CRO 1052 Marin Radacic M 1998 JK Trogir - Trogir 20 34 14 68
20 CRO 989 Luka Skokan M 2000 JK Istra - Lovran 34 6 32 72
21 CRO 1063 Sven Djak M 1999 JD Val - Crikvenica 18 19 35 72
22 CRO 943 Gaspar Peric M 1999 JK Uskok - Zadar 22 10 42 74
23 CRO 1040 Fran Zanic M 1999 JK Burin - N. Vinodolski 24 32 24 80
24 CRO 1058 Niko Kastelan M do 12 2001 YC Zagreb - Zagreb 49 24 8 81
25 POL 11612 Mikolaj Silny M do 12 2002 YC Kamen-Pomorski 10 11 60 81
26 CRO 958 Roko Copic M do 12 2001 JK Val - Sibenik 14 37 33 84
27 CRO 984 Ursula Balas Z do 12 2002 JD Val - Crikvenica 28 15 41 84
28 POL 1443 Szymczak Rafal M 1999 YC Polski - Gdynia 19 39 29 87
29 CRO 1017 Val Ðurovic M 1998 JK Uskok - Zadar 39 27 26 92
30 CRO 1006 Juraj Radacic M do 12 2001 JK Val - Sibenik 47 25 25 97
31 CRO 1075 Jana Jelcic Z 2000 YC Zagreb - Zagreb 25 26 47 98
32 CRO 1021 Korado Karlovic M do 12 2002 JK Galeb - Kostrena 32 31 38 101
33 CRO 1053 Josip Svilan M 1999 JK Trogir - Trogir 27 54 23 104
34 CRO 978 Mia Kazoti Z 1999 JK Trogir - Trogir 50 29 28 107
35 CRO 1039 Luka Rozic M 2000 JK Trogir - Trogir 38 51 20 109
36 POL 1551 Micinska Maya Z do 12 2001 YC Polski - Gdynia 9 49 56 114
37 POL 1665 Kapalka Slanek M do 12 2001 YC Polski - Gdynia 33 50 31 114
38 CRO 922 Duje Matic M 1998 JK Trogir - Trogir 40 40 43 123
39 POL 2918 Karmolinski Stas M 2000 YC Polski - Gdynia 43 45 36 124
40 CRO 865 Nik Pivalica M do 12 2002 YC Zagreb - Zagreb 59 58 9 126
41 CRO 1029 Leonarda Fugosic Z 2000 JD Val - Crikvenica 30 57 39 126
42 POL 1403 Nisniewska Agata Z 2000 YC Polski - Gdynia 29 36 63 128
43 CRO 985 Nika Manestar Z do 12 2002 JD Val - Crikvenica 44 42 46 132
44 CRO 959 Dino Prtenjaca M 1999 JK Tramontana - Opatija 48 28 58 134
45 CRO 1047 Ante Jusic M 1999 JK Zal - Betina 46 30 59 135
46 POL 1288 Szymon Szymak M 1999 YC Kamen-Pomorski 21 94/DSQ 21 136
47 CRO 22 Kristijan Bulicic M 2000 JK Trogir - Trogir 63 43 30 136
48 CRO 793 Petar Milun M do 12 2002 JK Marina - Kastela 35 47 55 137
49 CRO 923 Dani Muhar M 2000 JK Trogir - Trogir 42 48 48 138
50 CRO 983 Karlo Vrsaljko M 2000 JK Uskok - Zadar 37 52 52 141
51 CRO 821 Eva Sisko Z do 12 2003 YC Zagreb - Zagreb 67 60 15 142
52 CRO 954 Tea Manestar Z 2000 JD Val - Crikvenica 58 33 51 142
53 POL bb Michniewicz Borys M do 12 2001 YC Polski - Gdynia 53 55 34 142
54 CRO 990 Ivan Vrbatovic M do 12 2002 JK Marina - Kastela 41 53 49 143
55 CRO 760 Timon Vertus M do 12 2001 YC Zagreb - Zagreb 52 35 57 144
56 CRO bb Filip Gacic M 1998 JK Zvir - Hvar 62 41 44 147
57 CRO 1709 Tina Gizdic Z 2000 JK Marina - Kastela 54 44 50 148
58 CRO 1041 Antonija Kustera Z do 12 2002 JK Uskok - Zadar 51 46 53 150
59 CRO 842 Gabrijel Colic M 2000 JK Uskok - Zadar 60 63 37 160
60 CRO 907 Marijan Mavar M do 12 2001 YC Croatia - Opatija 56 56 54 166
61 POL 1712 Filip Brajczewski M 2000 YC Kamen-Pomorski 55 59 61 175
62 CRO 1080 Matej Skocibusic M do 12 2005 JK Jugo - Mali Lošinj 75 65 45 185
63 CRO 807 Dino Kinkela M do 12 2002 YC Croatia - Opatija 64 71 62 197
64 CRO 91 Suncica Bakotin Z do 12 2003 JK Marina - Kastela 69 38 94/BFD 201
65 CRO 3 Darija Peric Z do 12 2001 JK Uskok - Zadar 45 62 94/DSQ 201
66 CRO 951 Paulo Kotlar M do 12 2003 JK Uskok - Zadar 72 67 64 203
67 CRO 1007 Vice Jusic M do 12 2002 JK Zal - Betina 68 70 65 203
68 CRO 873 Maris Basic Z do 12 2002 JK Uskok - Zadar 76 68 66 210
69 CRO 366 Ban Bantic M do 12 2003 YC Zagreb - Zagreb 73 73 67 213
70 CRO 1 Danijel Udovicic M do 12 2002 JK Tijat - Vodice 57 66 94/DNF 217
71 CRO 1841 Mark Berber M do 12 2003 JK Uskok - Zadar 77 74 68 219
72 CRO 1057 Dorotea Spisic Z do 12 2004 JK Jugo - Mali Lošinj 74 76 71 221
73 CRO 239 Eleonore Borgin Z do 12 2003 JK Tijat - Vodice 66 64 94/DNF 224
74 CRO 21 Paolo Kapovic Samanovic M 2000 YC Zagreb - Zagreb 81 75 69 225
75 CRO 1782 Noela Petesic Z do 12 2004 JK Uskok - Zadar 79 72 75 226
76 CRO 782 Vito Ivanisevic M do 12 2004 JK Uskok - Zadar 82 79 72 233
77 CRO 926 David Granjas M do 12 2002 YC Croatia - Opatija 70 94/OCS 70 234
78 CRO 895 Vlatko Marusic M do 12 2001 JK Trogir - Trogir 80 61 94/BFD 235
79 CRO 1023 Roko Gligora M do 12 2002 JK Galeb - Kostrena 94/DNF 69 73 236
80 CRO 956 Emanuel Macola M do 12 2002 JK Jugo - Mali Lošinj 71 78 94/DNF 243
81 CRO 43 Mate Bilaver M 2001 JK Uskok - Zadar 94/DNF 77 74 245
82 CRO 900 Antonela Munjiza Z 2000 JK Trogir - Trogir 61 94/DNF 94/DNF 249
83 CRO 851 Vita Simeunovic Z do 12 2004 JK Uskok - Zadar 94/DNF 81 76 251
84 CRO 706 Matija Pintaric Z 2001 JK Uskok - Zadar 94/DNF 80 77 251
85 CRO 947 Marta Crljenak Z do 12 2001 JK Tijat - Vodice 65 94/DNF 94/DNF 253
86 CRO 523 Jure Kasap M 2000 JK Uskok - Zadar 94/DNF 94/DNF 78 266
87 CRO 1082 Emanuel Skocibusic M do 12 2003 JK Jugo - Mali Lošinj 78 94/DNF 94/DNF 266
88 CRO 936 Ema Krstacic Z do 12 2005 JK Jugo - Mali Lošinj 94/DNF 94/DNF 94/DNF 282
88 CRO 1708 Bruno Marevic M do 12 2002 JK Marina - Kastela 94/DNF 94/DNF 94/DNF 282
88 CRO 92 Marko Kelam M 2000 JK Trogir - Trogir 94/DNF 94/DNF 94/DNF 282
88 CRO 908 Karlo Vukusic M do 12 2002 JK Trogir - Trogir 94/DNF 94/DNF 94/DNF 282
88 CRO 927 Buba Mario Pulek M do 12 2004 YC Zagreb - Zagreb 94/DNF 94/DNF 94/DNF 282
88 CRO 9 Karla Mustra Z do 12 2005 JK Trogir - Trogir 94/DNC 94/DNC 94/DNC 282